Oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy z Marcinem "Borkosiem" Borkowskim

Drodzy,

Chcielibyśmy oficjalnie poinformować o zakończeniu współpracy pomiędzy AEDMAX.PL a Marcinem Borkowskim „Borkosiem”.

Wspieraliśmy Marcina sprzętem prawie od początku jego działalności społecznej i medialnej. Towarzyszyliśmy mu i jego rodzinie w trudnych momentach po wypadku. Stworzyliśmy również wspólnie apteczki oraz towarzyszyliśmy w projektach mających na celu promocję oraz popularyzację pierwszej pomocy w społeczeństwie.


Dokładanie tak, jak staramy się to robić w przypadku współpracy z innymi Twórcami lub Organizacjami Ratowniczymi i Pozarządowymi. Znacie nas. Wspieramy wiele inicjatyw w zakresie Pierwszej Pomocy, a sami od 11 lat naszej działalności byliśmy zaangażowani i stworzyliśmy wiele akcji społecznych, edukacyjnych nakierowanych na promowanie wczesnej defibrylacji oraz powszechnego dostępu do AED. 

Wiecie, że DZIAŁANIE i POMAGANIE jest wpisane w DNA naszej firmy. Niemniej jednak, trudno nam odpowiadać za każdy błąd, który pojawia się w treściach publikowanych w kanałach społecznościowych osób, które wspieramy lub używają naszego sprzętu. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że wszystkie prezentowane treści będą zgodne z aktualną wiedzą medyczną.


Dziękujemy Marcinowi za jego wkład i zaangażowanie w promowanie pierwszej pomocy oraz współpracę z nami. Czasem nie zgadzaliśmy się w kwestii sposobu przekazywania wiedzy, co komunikowaliśmy bezpośrednio, ale mieliśmy wspólny cel - zwiększenie liczby osób, dla których pierwsza pomoc jest ważna.


Jako Zespół AEDMAX.PL w dalszym ciągu będziemy robić wszystko, aby wiedza o pierwszej pomocy była powszechnie dostępna, a osoby udzielające pomocy robiły to w sposób prawidłowy i skuteczny. Nasze kursy, szkolenia i apteczki modułowe tworzymy z grupą ekspertów w wielu dziedzinach, jednocześnie ręcząc za ich jakość. Naszym priorytetem zawsze było i pozostanie zapewnienie najwyższej jakości informacji oraz edukacji w zakresie ratownictwa i pierwszej pomocy. 

Mamy nadzieję, że każda ze stron zrozumie naszą decyzję.

 

Poniżej wersja wideo oświadczenia: 

W sprawie zakończenia współpracy z Marcinem Borkowskim pozostała jeszcze jedna kwestia, którą chcemy wyjaśnić. Jest to temat apteczek z linii "by Borkoś".

W dniu 12.05.2023 r., w którym ogłosiliśmy zakończenie współpracy - usunęliśmy wszystkie produkty z naszych sklepów. Dostajemy od Was pytania o to, dlaczego produkty dostępne są jeszcze w innych miejscach. Od wielu miesięcy współpracujemy z partnerami, którym dostarczamy ten sprzęt. Obowiązują nas umowy, z których jako odpowiedzialna firma chcemy się wywiązać, ale nie chcemy z nich czerpać korzyści.

Dlatego postanowiliśmy, że jako AEDMAX.pl zysk ze sprzedaży Borkosiówek przeznaczymy na działania organizacji pomocowych.

Proces zamknięcia tej współpracy - w tej kwestii - wymaga czasu. Będziemy informować Was na bieżąco o kolejnych etapac

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 604 887 112
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium