ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Blog kategorie
Wybierz kategorie
JEST MOC! 0

JEST MOC! to program wspierający zarządzanie bezpieczeństwem w firmie, na który składa się pakiet usług serwisowych i szkoleniowych. Program umożliwia jednoczesne zadbanie o pracowników w formie nauki profilaktyki zdrowego trybu życia i reagowania na nagłe zdarzenia, jak również dostarcza materiały służące doraźnej pomocy, z defibrylatorem AED włącznie – bo u nas masz to w standardzie!

 

Rocznie Nagłemu Zatrzymaniu Krążenia (NZK) ulega w Polsce 40 tysięcy osób. W warunkach pozaszpitalnych, bez dostępu do AED w pobliżu, przeżywalność takich przypadków wynosi zaledwie kilka procent. Jeśli jednak w miejscu, w którym doszło do wypadku znajduje się defibrylator AED, szansa na uratowanie poszkodowanej osoby rośnie kilkakrotnie. Właśnie dlatego od paru lat prowadzimy intensywną promocję instalowania AED w miejscach gdzie pracujemy, mieszkamy i spędzamy wolny czas, włączając się w światową kampanię Publicznego Dostępu do Defibrylacji (PAD).

  

 

 

 

Bezpieczny standard

 

AED na wyposażeniu to standard, który w decydującym momencie może zaważyć o czyimś być albo nie być. Ale samo AED nie wystarczy, potrzebna jest pomoc osoby trzeciej, która będzie wiedziała jak należy w danej sytuacji zareagować. Sprawne użycie AED i udzielenie pomocy nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jednak nawet dla osób, które miały kiedyś styczność z pierwszą pomocą, działanie w takiej sytuacji jest wysoce stresujące. Dlatego tak ważne jest prowadzenie regularnych szkoleń przypominających jak należy postępować w takiej sytuacji. Nawet dla zawodowych ratowników takie cykliczne szkolenia są egzekwowanym wymogiem. 

 

JEST MOC! idzie o krok dalej w swoich programowych założeniach. Wiemy, że AED jest niezbędne, dlatego u nas jest to standard. Wiemy, że szkolenia z pierwszej pomocy należy prowadzić regularnie, aby AED mógł zostać skutecznie użyty. Wiemy też, jak nieprzewidywalne jest życie, dlatego poszerzamy szkolenia o naukę reagowania w innych sytuacjach zagrożenia zdrowia. Postanowiliśmy nawet rozszerzyć program działań wspierających o profilaktykę – szkolenia wskazujące prawidłowe sposoby pracy, odżywiania, radzenia sobie ze stresem. Jednak naszą największą obawą było współdziałanie wszystkich tych elementów, takie ich zazębianie się, aby realnie podnosiły one bezpieczeństwo i w ogóle jakość pracy odczuwalną dla każdego z pracowników. Właśnie dlatego postanowiliśmy opracować standard bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Nasza odpowiedź to Standard 3.0

 

Chcesz być AKTYWNIE bezpieczny? Mieć pewność, że wszystkie zakupione przez Ciebie elementy opieki nad pracownikiem w odpowiednim momencie zadziałają jak należy? Wprowadź z nami STANDARD 3.0 w swojej firmie. Opłacając dobrany do Twoich potrzeb miesięczny abonament, możesz uwolnić się od planowania szkoleń i zakupów sprzętu, wszystko zrobimy za Ciebie. Rozplanujemy w rocznym rozkładzie wszystkie zajęcia dla pracowników, które ucząc będą równocześnie integrowały. Zrobimy audyt środowiska pracy i dobierzemy odpowiednie zabezpieczenie sprzętowe, zapewnimy właściwy serwis, będziemy monitorować za Ciebie stan urządzeń. Przedstawimy Ci zupełnie nowe podejście do ratowania życia oferując pakiet spotkań profilaktycznych dla Twojego zespołu. Sprawimy, że łańcuch bezpieczeństwa w Twojej organizacji nie będzie miał słabych ogniw. To są rzeczy składające się na Twoje pozytywne działania CSRowe.

 

 

Wybierz dla swojej firmy program JEST MOC! i ciesz się pełnym spokojem o zdrowie i życie swoich pracowników. W abonamencie jesteś ze wszystkim na bieżąco!

 

 

KONTAKT

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium