Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Adapter upgrade kit QCPR do manekina Laerdal Little Anne

Cena brutto: 571,95 zł 571.95
brutto

Laerdal Little Anne QCPR Upgrade Kit to zestaw pozwalający rozbudować i uaktualnić klasyczny fantom Little Anne do Little Anne QCPR. Dzięki niemu jest możliwe otrzymywanie pełnej informacji zwrotnej o jakości prowadzonego treningu RKO, a tym samym zwiększenie zarówno jakości wykonywanych czynności ratowniczych jak i efektywności szkoleń.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Laerdal Little Anne QCPR Upgrade Kit

Dzięki Laerdal Little Anne QCPR Upgrade Kit otrzymujemy szczegółowy opis wykonywanych ćwiczeń w trakcie ich trwania, pokazujący ilość, poprawność głębokości i szybkości ucisku, objętości wentylacji oraz liczby wykonanych oddechów.


Zestaw zawiera:

 • płytę żebrową z czujnikiem QCPR (bluetooth)
 • gumkę stabilizującą baterie (dodatkowo zapasową)
 • żuchwę
 • sensor głębokości uciśnięć
 • sensor objętości wdechu (metalizowana naklejka)
 • szablon umiejscowienia sensoru objętości wdechu
 • baterie
 • naklejka Little Anne QCPR
 • etykieta Little Anne QCPR (na torbę)
 • pasek baterii
 • instrukcja obrazkowa oraz instrukcja obsługi

POMOCNIK INSTRUKTORA

Dzięki zastosowaniu fantomu Laerdal Little Anne QCPR i przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet instruktor może śledzić jednocześnie nawet sześciu kursantów wykonujących resuscytację krążeniowo-oddechową. W czytelny sposób instruktor widzi, który z kursantów potrzebuje wsparcia i dodatkowych instrukcji. Każdy kursant może otrzymać natychmiastową informację zwrotną o poprawności wykonywanych ucisków i wentylacji wraz z ewentualnymi uwagami do poprawy. 

CENNA INFORMACJA ZWROTNA

Do tej pory odpowiedzialność za poprawności wykonywania treningu RKO ciążyła na instruktorze i była uzyskiwana jedynie na podstawie obserwacji. Nowa wersja fantomu Little Anne QCPR pozwala na bieżącą kontrolę poprawności wykonywanego treningu RKO poprzez technologię QCPR, dostępną na urządzeniu mobilnym. Jakość wykonywanych czynności ratowniczych oraz efektywność szkoleń dzięki ciągłej kontroli zostaje znacznie zwiększona.

TECHNOLOGIA QCPR - POMOC DLA INSTRUKTORA

Przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet instruktor może śledzić jednocześnie 6 kursantów wykonujących reanimację. W przejrzystym panelu jest widoczne, który z kursantów potrzebuje wsparcia i dodatkowych instrukcji. Wyniki wyświetlane są w czasie rzeczywistym na tablecie, telefonie lub na monitorze. Aplikacja pokazuje szczegółowy wykaz głębokości i tempa ucisków, całkowitego zwolnienia ucisku klatki piersiowej, objętości oddechów, ilości ucisków i wentylacji.

DARMOWA APLIKACJA

Wszystkie dane widoczne są w bezpłatnej aplikacji, dostępnej w Google Play (Android) - wersja dla uczestnika kursu oraz na APP Store (apple) - aplikacja instruktorska oraz uczestnika kursu.

Linki do bezpłatnej aplikacji:

Little Anne QCPR Learner App voor Android (Google Play)
Little Anne QCPR Learner App voor iOS (Apple Store)
Little Anne QCPR Instructor App (dostępny tylko w Apple Store dla urządzeń iOS, aplikacja dla instruktora)

 

"

"

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium