ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Medaid typ 310

Cena brutto: 89,00 zł 89.00
brutto

Medaid 310 to kompaktowa apteczka turystyczna o niewielkiej wadze i wymiarach. Apteczka składa się z 31 elementów opatrunkowych i ratowniczych zamkniętych w pokrowcu z materiału o właściwościach cordury. Zaprojektowana przez doświadczonych ratowników medycznych i podróżników, odznacza się ergonomią i jakością wykonania.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Apteczka Medaid typ 310

Apteczka turystyczna Medaid 310 została stworzona w oparciu o doświadczenie zespołu Medaid, na który składają się ratownicy medyczni i podróżnicy – ludzie, których pasją jest pomaganie innym i aktywność fizyczna. Wypracowano rozwiązanie, które z jednej strony ma kompletnie wyposażyć osobę ruszającą w teren w przybory do pierwszej pomocy, a z drugiej ma jak najbardziej ułatwić korzystanie z nich i zabezpieczyć je przed uszkodzeniem.


W tym celu pokrowiec apteczki wykonano z materiału o właściwościach cordury – bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne i zabezpieczającego zawartość przed warunkami atmosferycznymi. Wysokiej jakości suwaki i taśmy mocujące apteczkę do plecaka, roweru lub motocykla, umożliwiają korzystanie z niej przez długie lata. Wnętrze zostało zaprojektowane tak aby uniknąć bałaganu, jaki może powstać przy nerwowym poszukiwaniu właściwego opatrunku lub innych przyborów. Wprowadzono szeroką taśmę z zamykanymi kieszeniami siatkowymi, którą można rozwinąć i wysunąć z apteczki aby mieć dostęp do wszystkich akcesoriów. Dla jej lepszej ekspozycji przygotowano wewnątrz gumkę z zaczepem, aby móc za jej pomocą zawiesić apteczkę na ramie roweru lub gałezi, gdy podłoże jest np. błotniste. Uwalnia to rękę, w której trzymalibyśmy apteczkę zabezpieczając ją przed zabrudzeniem i pozwala swobodnie rozwinąć się wewnętrznej taśmie z kieszonkami na przybory.


Wyposażenie apteczki Medaid 310 to:
2 szt. Opatrunek indywidualny typu M
1 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
2 szt. Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m
1 szt. Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m
8 szt. Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania typ M1
2 szt. Kompresy włókninowe nasączone alkoholem
2 pary Rękawiczki nitrylowe
1 szt. Przylepiec 5m x 2,5 cm
1 szt. Nożyczki
4 szt. NaCl 0,9% 5 ml
1 szt. Koc termiczny
1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi

Wymiary: 16 cm x 12 cm x 11 cm
Waga: 800 g

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium