ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Medaid typ 320

Cena brutto: 89,00 zł 89.00
brutto

Medaid 320 jest apteczką turystyczną wyposażoną w 31 elementów potrzebnych przy udzielaniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Odznacza się niewielkimi gabarytami i niedużą wagą. Funkcjonalna konstrukcja ułatwia użycie jej w terenie, a zastosowane materiały i wysoka jakość wykonania zapewniają dużą wytrzymałość na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Apteczka Medaid typ 320

Apteczka Medaid 320 to znakomite zabezpieczenie na wszelkiego rodzaju wyjazdy turystyczne. Została opracowana przez doświadczonych ratowników medycznych, którzy przy projektowaniu apteczek wyprawowych szczególny nacisk położyli na funkcjonalność ich użycia i właściwe zabezpieczenie zawartości. W ten sposób otrzymujemy nowoczesną i lekką konstrukcję, specjalnie przygotowaną dla wszystkich, którzy lubią podejmować wyzwania na wyjazdach wymagających posiadania samodzielnego zabezpieczenia w razie nagłych sytuacji.


Medaid 320 został przygotowany w kolorze czarnym – dla harcerzy, survivalowców i innych osób, które dbają aby osprzęt nie wyróżniał się kolorystycznie. Pokrycie wykonano z materiału o właściwościach Cordury, odpornego na przecieranie i uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie odpornego na warunki atmosferyczne. Wnętrze rozplanowano tak aby maksymalnie ułatwić użycie apteczki w terenie. Akcesoria zostały pogrupowane i rozmieszczone po wewnętrznych stronach etui oraz na zwijanej taśmie, do której przyszyto zamykane kieszenie siatkowe. Zapobiega to mieszaniu się materiałów, a po podwieszeniu apteczki na specjalnej gumie zamocowanej wewnątrz etui, umożliwia wysunięcie rozwiniętej taśmy z kieszeniami. Sprawia to, że wszystkie akcesoria są doskonale wyeksponowane.Na wyposażenie apteczki Medaid 320 składa się:

2 szt. Opatrunek indywidualny typu M
1 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
2 szt. Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m
1 szt. Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m
8 szt. Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania typ M1
2 szt. Kompresy włókninowe nasączone alkoholem
2 pary Rękawiczki nitrylowe
1 szt. Przylepiec 5m x 2,5 cm
1 szt. Nożyczki
4 szt. NaCl 0,9% 5 ml
1 szt. Koc termiczny
1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi

Wymiary: 16 cm x 12 cm x 11 cm
Waga: 800 g

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium