ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Medaid typ 410+zestaw uzupełniający

Cena brutto: 169,00 zł 169.00
brutto

Apteczka Medaid 410 to obszerny zestaw przyborów do pierwszej pomocy mający zastosowanie w wielu nagłych sytuacjach. Medaid 410 może być stosowany jako apteczka samochodowa, ale również jako zabezpieczenie biur, szkół, wyjazdów grupowych, zakładów pracy. Apteczka przygotowana została przez doświadczonych ratowników medycznych – spełnia normę DIN 13157 PLUS.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Apteczka Medaid typ 410+zestaw uzupełniający

Apteczka Medaid 410 zawiera szerokie spektrum komponentów do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w bardzo różnych sytuacjach. Na jej wyposażenie składa się ponad 60 elementów. Tak jak w przypadku innych apteczek tego producenta, Medaid 410 zaprojektowana została przez zespół doświadczonych ratowników medycznych. Zastosowano rozwiązania ułatwiające korzystanie z umieszczonych w apteczce przyborów, jak również zadbano aby jej przechowywanie i odnajdywanie było maksymalnie ułatwione. Apteczka wykonana jest z wytrzymałego materiału o właściwościach Cordury, dzięki czemu ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki pogodowe. Zastosowano jaskrawą kolorystykę oraz rzepy umożliwiające przyczepienie jej do materiału w bagażniku samochodu lub na jego tylnej półce. Ergonomiczny układ wnętrza z wprowadzonym podziałem na siatkowe, zasuwane kieszonki, w których przechowywane są materiały opatrunkowe, znacząco zwiększa funkcjonalność apteczki.


Medaid 410 doskonale sprawdza się jako typowa apteczka samochodowa, która nie jest co prawda obowiązkowym elementem wyposażenia samochodu osobowego, ale każdy odpowiedzialny kierowca powinien rozważyć włączenie jej do podręcznego ekwipunku. Mówiąc wprost – sami na pewno chcielibyśmy aby w razie wypadku ktoś był w stanie udzielić nam natychmiastowej pomocy, choćby przy użyciu naszej własnej apteczki. Niekiedy od błyskawicznego działania zależy przeżycie poszkodowanego. Ale Medaid 410, dzięki bogatemu wyposażeniu, które podawane jest wg niemieckich norm DIN i w tym przypadku określone zostało jako DIN 13157 PLUS, może być z powodzeniem używane również do zabezpieczania ludzi w firmach i szkołach. Zgodnie z podaną normą tego rodzaju apteczka może stanowić zabezpieczenie dla jednej szkoły, natomiast w zakładach pracy zależnie od charakteru ich działalności. W firmach związanych z handlem lub administracją dla 1-50 osób, w zakładach produkcyjnych dla 1-20 osób, a na budowach dla 1-10 osób.Na wyposażenie apteczki Medaid 410 składają się:

1 szt. Kompres zimny
2 szt. Kompres na oko
3 szt. Kompres 10×10 a2
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm
8 szt. Plaster 10 x 6 cm
14 szt. Plaster z opatrunkiem
1 szt. Plaster na rolce 5m x 2,5 cm
3 szt. Opatrunek indywidualny M sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny G sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny K sterylny
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Chusta z flizeliny
1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210 cm
1 szt. Nożyczki 19 cm
2 pary Rękawice lateksowe
6 szt. Chusteczka dezynfekująca
1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania
1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
4 szt. Roztwór soli fizjologicznej 5 ml
1 szt. Rurka ustno – gardłowa
1 szt. Kamizelka odblaskowa
1 szt. Światło chemiczne

Wymiary: 23 cm x 25 cm x 10 cm
Waga: 1 kg

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium