ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Medaid typ 510+zestaw uzupełniający

Cena brutto: 269,00 zł 269.00
brutto

Apteczka Medaid 510 z zestawem uzupełniającym to ponad 70 artykułów do pierwszej pomocy uporządkowanych w znakomicie zorganizowanym etui. Umożliwia to wygodne korzystanie z apteczki bez zmagania się z jej zawartością. Medaid 510 spełnia normę DIN 13157 PLUS, a więc może być używany jako apteczka samochodowa lub zabezpieczenie wycieczek, placów budowlanych, przestrzeni administracyjnych etc.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Apteczka Medaid typ 510+zestaw uzupełniający

Apteczka Medaid 510 oraz dołączony zestaw uzupełniający stanowią doskonałe zabezpieczenie na wypadek nagłych zdarzeń. Jest to profesjonalne kompendium przyborów jakie są potrzebne w przypadku skaleczeń, poważnych zranień, urazów głowy, zwichnięć, skręceń, złamań, oparzeń, hipotermii, zaprószenia oczu, nagłego zatrzymania krążenia. Przewidziano również składniki ochrony osobistej takie jak rękawiczki nitrylowe, maska do RKO czy kamizelki odblaskowe, jak również narzędzia pomocnicze – nożyczki, instrukcja udzielania pierwszej pomocy, pałeczka ze światłem chemicznym.


Apteczka spełnia tzw. przemysłową normę – DIN 13157 PLUS, co oznacza, że jej skład i ilość wyposażenia, jak również jego jakość jest na wysokim poziomie, przez co apteczka może być używana do zabezpieczania całych obiektów (szkół) lub grup osób pracujących w zakładach pracy. W zależności od charakteru pracy w danym zakładzie, Medaid 510 może być stosowana jako zabezpieczenia dla 1-10 osób dla placów budowy, 1-20 osób dla zakładów produkcyjnych lub 1-50 osób dla handlu i administracji. Określenie PLUS oznacza natomiast, że apteczka posiada więcej wyposażenia niż przewiduje dana norma, co w przypadku Medaid 510 stanowią kamizelki odblaskowe, światło chemiczne, hydrożel, aparat do płukania oczu, maska RKO czy pojemniczki z roztworem soli fizjologicznej. Uznano, że w niektórych okolicznościach są to równie niezbędne składniki i dołączono je do składu apteczki.


Medaid 510 został zaprojektowany przez doświadczonych ratowników medycznych. Zadbano o najwyższą jakość wykonania samego etui, które doposażono w pasy rzepów umożliwiające przyczepienie go np. w samochodzie dowożącym pracowników. Wnętrze podzielone zostało na komory i kieszenie, a elementy znajdujące się w wolnym dostępie w obrębie komór przymocowano gumkami aby nie mieszały się i nie tworzyły bałaganu. Dzięki temu uzyskano połączenie otwartego wnętrza, z którego łatwo można wydobyć potrzebne przybory, przy równoczesnym pełnym uporządkowaniu ich w obrębie apteczki.Na wyposażenie apteczki Medaid 510 składa się:

1 szt. Kompres zimny
2 szt. Kompres na oko
3 szt. Kompres 10×10 a2
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm
2 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm
8 szt. Plaster 10 x 6 cm
14 szt. Plaster z opatrunkiem
1 szt. Plaster na rolce 5m x 2,5 cm
3 szt. Opatrunek indywidualny M sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny G sterylny
1 szt. Opatrunek indywidualny K sterylny
1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80
2 szt. Chusta trójkątna
1 szt. Chusta z flizeliny
1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210 cm
1 szt. Nożyczki 19 cm
4 szt. Rękawice lateksowe
6 szt. Chusteczka dezynfekująca
1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania
1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
4 szt. Roztwór soli fizjologicznej 5 ml
1 szt. Rurka ustno – gardłowa
1 szt. Maska CPR
1 szt. Aparat do płukania oka
1 szt. Hydrożelowy opatrunek
2 szt. Kamizelka odblaskowa
1 szt. Światło chemiczne

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium