ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Vera TOP 18 PLUS 2x DIN 13164

Cena brutto: 116,64 zł 116.64
brutto

Apteczka TOP 18 2x DIN 13164 PLUS w walizce z ABS to gotowy zestaw samochodowy do udzielania pierwszej pomocy zawierający wszystkie podstawowe opatrunki i przybory niezbędne przy zranieniach, zwichnięciach, złamaniach czy krwotokach. Posiada również elementy przydatne przy wykonywaniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej, a także koc termiczny.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Apteczka w walizce z ABS (kol. pomarańczowy fluor.) wyposażona jest zgodnie z niemiecką normą 2x DIN13164 PLUS, oznaczającą zastosowanie w pojazdach samochodowych. Przyjęło się jednak, że norma ta określa również inne indywidualne zastosowania (apteczka na wycieczki turystyczne lub pracę w terenie). PLUS w nazwie określa dodatkowe narzędzia bądź opatrunki, które znalazły się w oferowanym zestawie (np. chusteczki do dezynfekcji lub maseczka do RKO). Jest to apteczka indywidualna, która może służyć do zaopatrzenia ran własnych lub innej osoby poszkodowanej, nie powinna być jednak wyłączym środkiem ochrony grupowej (w szkołach, zakładach pracy etc.).

 

W skład apteczki wchodzą następujące elementy:

6 szt. Kompres 10 x 10cm (2 szt.)

4 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm

6 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm

2 kpl. Zestaw plastrów (14 szt.)

2 szt. Przylepiec 5m x 2,5 cm

2 szt. Opatrunek indywidualny G

4 szt. Opatrunek indywidualny M

2 szt. Opatrunek indywidualny K

2 szt. Chusta opatrunkowa 40 x 60cm

2 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm

4 szt. Chusta trójkątna

2 szt. Koc ratunkowy 160 x 210 cm

2 szt. Nożyczki 14,5 cm

8 szt. Rękawice winylowe

4 szt. Chusteczka dezynfekująca

2 szt. Ustnik do sztucznego oddychania

1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy z wykazem telefonów alarmowych

 

Apteczka zawiera stelaż mocujący do ściany.
Rozmiar apteczki: 33 cm x 23,5 cm x 12,5 cm
Waga: 3,2 kg

 

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium