ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka Vera TOP 20 PLUS DIN 13157

Cena brutto: 130,18 zł 130.18
brutto

Apteczka TOP 20 DIN 13157 PLUS w walizce z ABS to gotowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy zawierający wszystkie podstawowe opatrunki i przybory niezbędne przy zranieniach, zwichnięciach, złamaniach, oparzeniach czy krwotokach. Posiada również elementy przydatne przy wykonywaniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej, a także koc termiczny czy worek foliowy na odpady.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Apteczka w walizce z ABS (kol. pomarańczowy fluor.) wyposażona jest zgodnie z niemiecką normą DIN13157 PLUS, oznaczającą normę przemysłową, to jest taką, która zalecana jest do stosowania w miejscach z większą ilością czynników ryzyka, a także ze znaczną ilością osób, które potencjalnie mogą zostać poszkodowane: w zakładach pracy, biurach, szkołach czy budowach. Skład apteczki, której wyposażenie spełnia tę normę, jest przez to bogatszy, ale apteczka może zajmować więcej miejsca niż wersje kompaktowe, na przykład samochodowe. PLUS w nazwie określa dodatkowe narzędzia bądź opatrunki, które znalazły się w oferowanym zestawie (np. chusteczki do dezynfekcji lub maseczka do RKO). Szacuje się, że apteczka z wkładem spełniającym normę DIN1357 wystarcza do ochrony od 1 nawet do 50 osób (1-10 os. dla placów budowy, 1-20 os. dla zakładów przemysłowych i aż 1-50 os. dla administracji lub handlu). Wyjątkiem są szkoły, dla których przyjmuje się zapotrzebowanie na jedną apteczkę z takim wkładem na cały obiekt.

 

W skład apteczki wchodzą następujące elementy:

1 szt. Kompres zimny

2 szt. Kompres na oko

3 szt. Kompres 10 x 10cm (pak po 2 szt.)

2 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm

2 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm

1 kpl. Plaster 10 x 6 cm (8szt.)

1 kpl. Zestaw plastrów (20szt.)

1 szt. Przylepiec 5m x 2,5 cm

1 szt. Opatrunek indywidualny G

3 szt. Opatrunek indywidualny M

1 szt. Opatrunek indywidualny K

1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm

2 szt. Chusta trójkątna

1 kpl. Chusta z flizeliny (5 szt.)

1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210 cm

1 szt. Nożyczki 19 cm

4 szt. Rękawice winylowe

2 szt. Worek foliowy 30x40 cm

6 szt. Chusteczka dezynfekująca

1 szt. Ustnik do sztucznego oddychania

1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy z wykazem telefonów alarmowych

 

Apteczka zawiera stelaż mocujący do ściany.
Rozmiar apteczki: 44 cm x 33,5 cm x 15 cm
Waga: 4,4 kg

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium