ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka plecakowa

Cena brutto: 1 499,00 zł 1499.00
brutto

Apteczka w formie poręcznego plecaka stanowi idealne rozwiązanie zabezpieczenia wymagających środowisk pracy, osób uprawiających sporty ekstremalne, jako zabezpieczenie imprez sportowych, masowych oraz wyjazdów w dużej grupie osób (obozy, kolonie, itp). Jej skład możemy dowolnie modyfikować, aby móc skutecznie udzielić nawet kilku poszkodowanym.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Apteczka Plecakowa

W apteczce mieszczą się cztery części: ochrona osobista, krwotok, oparzenie, złamanie. Opakowanie z wodoodpornego materiału, dostępnego w kolorze czerwonym pozwala zmieścić najpotrzebniejsze produkty. Apteczka zamykana jest na zamek błyskawiczny wspierany klamrami zatrzaskowymi.


Opis pakietów:

A: Ochrona osobista

Skład tego pakietu używany jest przy każdej akcji ratunkowej. Zawiera podstawowe środki ochrony osobistej i zwiększa bezpieczeństwo osoby udzielającej pierwszej pomocy. 


W skład tego pakietu wchodzą:

Rękawiczki nitrylowe 1 para w woreczku strunowym x 5
Maseczka typu Pocket Mask x 1
Okulary ochronne dla ratownika x 1
Żel do dezynfekcji 100 ml x 1
Nożyczki ratownicze metalowe x 1
Worek na odpady medyczne x 1
Folia NRC (tzw koc życia) x 2
Młotek bezpieczeństwa x 1

B: Krwotok

Zestaw używany podczas zaopatrywania wszelkiego typu krwotoków powstałych na wskutek działania czynnika zewnętrznego przerywającego ciągłość tkanki skórnej.


W skład tego pakietu wchodzą:

Bandaż elastyczny (12 x 4 cm) x 8
Bandaż dziany (opaska podtrzymująca) x 4
Kompres jałowy (9 x 9 cm) x 6
Kompres jałowy (4x4cm) x 4
Codofix (roz. 2, 3, 4) x 3
Plaster z opatrunkiem (8 x 5 cm) x 4
Plaster przylepiec (25 mm x 5 m) x 1
Zestaw plastrów – różne rozmiary x 1
Chusta trójkątna x 1

C: Oparzenie

Pakiet przeznaczony do postępowania ratunkowego w przypadku oparzeń spowodowanych czynnikiem cieplnym, chemicznym, prądem elektrycznym, promieniami słonecznym, promieniowaniem RTG itp.


W skład tego pakietu wchodzą:

Opatrunek BurnTec (5 x 5 cm) x 4
Opatrunek BurnTec (6 x 12 cm) x 4
Opatrunek BurnTec (12 x 12 cm) x 3
Opatrunek BurnTec (12 x 24 cm) x 1
Opatrunek BurnTec (22 x 28 cm) x 1
Opatrunek BurnTec na twarz (25 x 25 cm) x 1
Kompres jałowy (9 x 9 cm) x 5
Bandaż dziany (opaska podtrzymująca) x 4
Codofix (roz. 3) x 1
Folia NRC (koc termiczny) x 1

D: Złamanie

Pakiet używany w przypadku podejrzenia przerwania ciągłości kości długich np. wskutek upadku z wysokości lub urazu wysokoenergetycznego. Podjęte działania za pomocą odpowiednich środków wchodzących w skład zestawu mają na celu unieruchomienie ( nie usztywnienie) kończyny do momentu przyjazdu służb ratunkowych lub na czas transportu poszkodowanego do miejsca przekazania poszkodowanego zespołowi Ratownictwa Medycznego.


W skład tego pakietu wchodzą:

Szyna typu Sam Splint - komplet 4 szt. x 1
Bandaż dziany (opaska podtrzymująca) x 6
Folia NRC (koc termiczny) x 1
Kompres jałowy (9 x 9 cm) x 6
Plaster przylepiec (25 mm x 5 m) x 1
Chusta trójkątna x 1

UNIWERSALNA

Skład apteczki pozwala na skuteczne udzielenie pomocy poszkodowanemu w każdych warunkach. Dzięki przemyślanym zestawom wchodzącym w jej skład nie trzeba dodawać do niej dodatkowych akcesoriów. Możliwości modyfikowania zawartości (wymiana modułów) idealnie dopasowuje się do najróżniejszych potrzeb.

POJEMNA

Przednia część apteczki wyposażona jest w kieszeń zamykaną na suwak, do której można dostać się w wygodny sposób. Wewnętrzna strona klapy plecaka składa się z trzech kieszeni wykonanych z siatki. Kieszenie przeznaczone są na drobny sprzęt medyczny, największa z nich pomieści płaskie opatrunków i szyny. Kieszenie zamykane na zamek. Wnętrze apteczki zostało skonstruowane w sposób umożliwiający rozmieszczenie sprzętu medycznego zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Prosty dostęp do głównej komory plecaka zapewniony, dzięki konstrukcji umożliwiającej otwarcie na sposób podobny do walizki - szerokie otwarcie górnej klapy. Umożliwia to natychmiastowy i bardzo wygodny dostęp do niemal całej zawartości plecaka. W razie potrzeby pojemność apteczki pozwala na dołożenie do niej większej ilości materiałów opatrunkowych bez konieczności kupowania dodatkowych opakowań. Jeżeli któryś z pakietów zostanie wyczerpany wystarczy go uzupełnić bez konieczności wymiany całej apteczki. Tylna ściana komory głównej zawiera 3 niezależne kieszenie segregacyjne mocowane za pomocą rzepów.

PORĘCZNA

Unikalna apteczka w formie plecaka podzielonego na pakiety jest wygodna w transporcie (posiada uchwyt). Dzięki wygodnym i regulowanym ramiączkom gwarantującym komfort noszenia łatwo z nią przemierzać nawet długie dystanse. Każdy pakiet posiada osobny uchwyt, dzięki któremu łatwo odczepić go z plecaka. Apteczka pomimo wielkości plecaka jest lekka.

DO PRACY W KAŻDYCH WARUNKACH

Plecak wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu będzie się spisywał w najtrudniejszych warunkach. Struktura włókien Cordury zapewnia apteczce dużą wytrzymałość na otarcia i dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych, dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekka. Spiralny zamek główny jest przykryty plisą dodatkowo zabezpieczającą wnętrze plecaka przed działaniem czynników atmosferycznych w postaci kurzu, piasku czy deszczu, dzięki czemu świetnie zabezpieczy zarówno rajd samochodowy na pustyni, jak i zawody rowerowe w tropikalnym lesie.

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY APTECZKI
Wymiary
46 x 28 x 10 cm
Pojemność
20 litrów
Materiał
CORDURA® 1100dtex
Zamki
YKK
Klamry i elementy plastikowe
ITW NEXUS
Rzepy
Alfatex
Taśmy
poliamidowe Pasamon
Nici
AMANN

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium