ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Apteczka walizkowa Cederroth First Aid Kit DIN 13157

Cena brutto: 715,16 zł 715.16
brutto

Apteczka First Aid Kit DIN13157 to zestaw pierwszej pomocy w przenośnej, wytrzymałej walizce. Apteczka zawiera szereg zestawów umożliwiających udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym z zatrzymaniem krążenia, ze zranieniami, zwichnięciami, krwotokami oraz lekkimi oparzeniami. Konstrukcja walizki chroni zawartość przed wilgocią i kurzem nawet w trudnych warunkach.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Z boku umieszczono dostęp do dyspensera plastrów umożliwiający pobieranie ich bez konieczności otwierania i dotykania zawartości walizki. Po otwarciu, na wewnętrznej części pokrywy znajdują się m.in. rękawice, nożyczki, maska RKO i pinceta. W części głównej zastosowano przejrzyste przegródki dla łatwiejszego odnalezienia pożądanych akcesoriów, z prostym oznaczeniem niskiego stanu wymagającego uzupełnienia danej rzeczy. Na każdym z produktów widnieje jasna instrukcja użycia. Istnieje możliwość montażu apteczki na ścianie.

Apteczka w walizce First Aid Kit DIN13157 wyposażona jest zgodnie z niemiecką normą DIN13157, oznaczającą normę przemysłową, to jest taką, która zalecana jest do stosowania w miejscach z większą ilością czynników ryzyka, a także ze znaczną ilością osób, które potencjalnie mogą zostać poszkodowane: w zakładach pracy, biurach, szkołach czy budowach. Skład apteczki, której wyposażenie spełnia tę normę, jest przez to bogatszy, ale apteczka może zajmować więcej miejsca niż wersje kompaktowe, na przykład samochodowe. Szacuje się, że apteczka z wkładem spełniającym normę DIN1357 wystarcza do ochrony od 1 nawet do 50 osób (1-10 os. dla placów budowy, 1-20 os. dla zakładów przemysłowych i aż 1-50 os. dla administracji lub handlu). Wyjątkiem są szkoły, dla których przyjmuje się zapotrzebowanie na jedną apteczkę z takim wkładem na cały obiekt.

Na apteczkę składają się zestawy przyborów dedykowanych do różnego rodzaju zranień. Przygotowano m.in. zestawy do tamowania krwawień umożliwiające zaopatrzenie rany z uciskiem lub bez, pozwalające na ewentualne unieruchomienie kończyny. Mniejsza wersja zestawu do tamowania krwawienia doskonale sprawdza się przy zaopatrywaniu palców dłoni i stóp.

Salvequick to zestawy plastikowych i tekstylnych plastrów wysokiej jakości, które poddawane były testom na obecność alergenów i są bardzo wygodne w użyciu. W apteczce przewidziano także akcesoria zwiększające ochronę osoby udzielającej pomocy. Jednorazowe rękawiczki i jednokierunkowa maska RKO do udzielania wdechów zmniejszają zagrożenie wynikające z kontaktu między ratownikiem, a poszkodowanym.  

 

W skład apteczki wchodzą następujące elementy:

3 opatrunki do tamowania krwawienia 4 w 1 – kompres 14 x 23 cm + 2 bandaże elastyczne 10 cm x 3 m (REF 1910)

2 małe opatrunki do tamowania krwawienia 4 w 1 – kompres 8 x 12 cm + bandaż elastyczny 6 cm x 3 m (REF 1911)

2 chusty trójkątne

1 chusta 60 x 80 cm

2 opaski elastyczna 6 cm x 4 m

2 opaski elastyczna 8 cm x 4 m

5 opasek nietkanych 20 x 30 cm

1 przylepiec na rany Sensitive 2,5 cm x 5 m

45 plastrów plastikowych Salvequick (REF 6036)

40 plastrów tekstylnych Salvequick (REF 6444)

28 plastrów (różne rozmiary)

6 kompresów 10 x 10 cm

2 opatrunki na oczy

1 Salvequick Cold Pack

1 maska do oddychania

2 pary rękawiczek

1 pinceta

1 para nożyczek

1 koc ratunkowy

1 instrukcja pierwszej pomocy

2 torebki plastikowe


Rozmiar apteczki: 31 cm x 25 cm x 8 cm

 

"

"

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium