Defibrylator AED Philips HS1 Slim

Dostępność: średnia ilość
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Cena brutto: 4 860,00 zł 4860.00
Cena netto: 4 500,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

Opis

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Slim

 
 
Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Slim służy do przeciwdziałania skutkom nagłego zatrzymania krążenia. Jest mały, lekki, prosty w obsłudze i niezawodny, jego parametry spełniają wszystkie współczesne wymagania. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję poleceń głosowych, które krok po kroku prowadzą osobę udzielającą pomocy przez wszystkie czynności ratujące życie, dzięki czemu udzielanie pomocy jest mniej stresujące. Posiada 8-letnią gwarancję. Defibrylator wydaje komendy w języku polskim. 
 
Philips HeartStart HS1 to półautomatyczny defibrylator dedykowany do użytku w przestrzeni publicznej, biurach, hotelach, szkołach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dostosowywanie poleceń głosowych do tempa działania ratownika. HS1 cechuje niezwykle efektywne połączenie lekkości i solidności konstrukcji. Został zaprojektowany w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą. Urządzenie jest umieszczone w torbie transportowej SLIM obszytej Cordurą®. Torba posiada jedną komorę główną (bez miejsca na dodatkowe akcesoria takie jak zapasowa kaseta z elektrodami i bateria – co odróżnia ją od torby STANDARD). Wewnątrz znajduje się przezroczysta kieszonka mieszcząca skróconą instrukcję obsługi defibrylatora. Torba zamykana jest na zamek błyskawiczny i ma wygodny uchwyt w górnej części. Osłonięty plastikiem okrągły otwór na froncie umożliwia podgląd diody sygnalizującej status AED. Wyposażona jest także w specjalne otwory w miejscu głośnika wbudowanego w defibrylator, pozwalające usłyszeć sygnały alarmowe. Torba posiada 24-miesięczną gwarancję. 
 
W skład zestawu wchodzą: 
 • defibrylator terapeutyczny Philips HeartStart HS1 
 • torba transportowa do defibrylatora Philips Heartstart HS1 w wersji Slim 
 • jedna para elektrod terapeutycznych dla dorosłych do defibrylatora Philips HeartStart HS1 
 • bateria litowo-manganowa do defibrylatora Philips HeartStart FRx/HS1 M5070A 
 
Akcesoria dodatkowe: 
 • elektrody terapeutyczne pediatryczne do defibrylatora Philips HeartStart HS1 
 • zestaw szkoleniowy Philips HS1 pozwalający uruchomić funkcję szkoleniową 
 • zapasowe elektrody szkoleniowe Philips HS1 do zestawu szkoleniowego 
 • zapasowe elektrody terapeutyczne Philips HS1 dla dorosłych 
 • zapasowa bateria litowo manganowa do Defibrylatora Philips HeartStart FRx/HS1 M5070A  

CZY WIESZ JAK UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY Z UŻYCIEM DEFIBRYLATORA AED?

PRZYGOTOWALIŚMY WIDEO BAZĘ WIEDZY, DZIĘKI KTÓREJ NAUCZYSZ SIĘ JAK DZIAŁAĆ W PRZYPADKU NAGŁEGO ZATRZYMANIA KRĄZENIA.

PAMIĘTAJMY, ŻE KAŻDY Z NAS MOŻE STAĆ SIĘ BOHATEREM W SYTUACJI ZAGROŻENIA ZDROWIA LUB ŻYCIA!

 

 
OSZCZĘDNOŚĆ UŻYTKOWANIA 
Defibrylator HS1 posiada trzy tryby użytkowania - nie ma potrzeby zakupu trzech różnych urządzeń: 
 • Tryb terapeutyczny - dedykowany udzielaniu pomocy osobom dorosłym.
 • Tryb szkoleniowy - umożliwiający przeprowadzanie szkolenia, dzięki czemu nie trzeba kupować osobnych trenażerów. Wystarczy zestaw treningowy podłączony do terapeutycznej wersji Philips HS1, żeby zmienić aparat w wersję szkoleniową. 
 • Możliwość defibrylacji u dzieci poniżej 8 lat (25 kg) tym samym urządzeniem po zainstalowaniu specjalnych elektrod SMART Pads do defibrylacji niemowląt i dzieci AED. Defibrylator automatycznie przełącza się w tryb pediatryczny charakteryzujący się niższą energią oraz instruktażem RKO dostosowanym do małych pacjentów. 
 
PROSTY W OBSŁUDZE 
Aby uruchomić defibrylator, wystarczy pociągnąć zielony uchwyt. Po włączeniu urządzenia jasne polecenia głosowe w spokojny sposób prowadzą osobę udzielającą pomocy przez cały proces – od przyklejenia obu elektrod na ciele pacjenta, przez wykonanie defibrylacji, aż do rozpoczęcia i prowadzenia resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Udzielane są również wskazówki dotyczące częstości i głębokości uciśnięć klatki piersiowej oraz wykonywania oddechów ratunkowych. 
 
INTUICYJNY 
Defibrylator AED Philips HS1 został skonstruowany w sposób ułatwiający obsługę osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu urządzeniami. Grafiki i podawane informacje są czytelne i zrozumiałe, dzięki czemu w każdym momencie osoba udzielająca pomocy wie, co należy robić.
 
INTELIGENTNY 
Szczegółowe polecenia głosowe prowadzą osobę udzielającą pomocy przez obsługę defibrylatora w trakcie akcji ratowniczej dostosowywane są do etapu na jakim znajduje się użytkownik – ratownicy nie muszą czekać na kolejne komendy urządzenia, a także nie są przez nie wyprzedzani dzięki czemu akcja jest sprawna i mniej stresująca. Wyposażony w algorytm SMART określa, czy wykonanie defibrylacji jest zalecane. 
 
WSPIERAJĄCY 
Urządzenie prowadzi instruktaż resuscytacji osób dorosłych przez całą akcję ratunkową. Podstawowe słowne instrukcje dotyczą ułożenia rąk, wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykonywania oddechów ratowniczych czy głębokości i częstotliwości uciśnięć klatki piersiowej wydawane są przez defibrylator po naciśnięciu migającego niebieskiego przycisku “i”.
 
IMPULS 
HS1 jest gotowy do defibrylacji już w 8 sekund od zakończenia RKO! Używa najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego o energii w przedziale 150-160 dżuli, którego efektywność została potwierdzona w ponad 40 recenzowanych publikacjach. 
 
BATERIA 
Bateria nie jest przeznaczona do ładowania. Stan poziomu naładowania baterii jest sprawdzany automatycznie podczas codziennych auto-testów. Jej pojemność pozwala na wykonanie 200 wyładowań pełną energią lub 4 godziny ciągłej pracy aparatu AED. Producent udziela na nią 4-letniej gwarancji od daty instalacji. 
 
PROSTA KONSERWACJA 
Czynności konserwacyjne defibrylatora HeartStart są wyjątkowo łatwe do wykonania. Defibrylator codziennie wykonuje auto-test. Ponadto, auto-test po wprowadzeniu baterii jest wykonywany każdorazowo po instalacji w urządzeniu baterii. Funkcje automatycznych testów wbudowane w defibrylator eliminują konieczność jakiejkolwiek ręcznej kalibracji. 
 
LEKKI I KOMPAKTOWY 
AED Philips HS1 waży zaledwie 1,5 kg. Dostarczany jest w wygodnej, płaskiej torbie. Jego gabaryty i waga są niepodważalnym atutem, gdy urządzenie ma być transportowane. Parametry fizyczne Wielkość 7 cm x 19 cm x 21 cm (gł. x wys. x szer.) 
 
PRZECHOWYWANIE DANYCH W DEFIBRYLATORZE 
Dane z ostatniego użycia defibrylatora HeartStart do celów medycznych są automatycznie zapisywane w wewnętrznej pamięci urządzenia. Zachowane dane można w prosty sposób przenieść do komputera z zainstalowaną aplikacją pakietu HeartStart Event Review firmy Philips. 
 
UWAGA: z defibrylatorem HeartStart firmy Philips należy stosować wyłącznie akcesoria zatwierdzone do użytku przez firmę Philips. Podłączenie niezatwierdzonego akcesorium może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart. Korzystanie z uszkodzonego lub przeterminowanego sprzętu lub akcesoriów może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart HS1 i/lub wystąpienie obrażeń ciala pacjenta lub użytkownika. 
 
EAN: 00884838075849
Poziom ochrony IP21

Dane techniczne

_grupa_Parametry fizyczne AED pokaż
Poziom ochrony IP poniżej IP 54
Odporność na upadki 1,0 m
Potwierdzone bezpieczeństwo defibrylacji na mokrych i metalowych powierzchniach TAK
Waga urządzenia z baterią i elektrodami 1,5 kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.) 19 cm x 21 cm x 7 cm
Zakres temperatury pracy od 0°C do 50°C
Zakres temperatury długotrwałego przechowywania (powyżej 7 dni) od 10°C do 43°C
_grupa_Parametry użytkowe pokaż
Standardowy okres gwarancji producenta na AED 8 lat
Badania kliniczne TAK
Interaktywny panel graficzny NIE
Wyświetlacz NIE
Czas od zakończenia RKO do gotowości do wyładowania 8 sekund
Instrukcja prowadzenia RKO TAK
Dostosowywanie głośności poleceń do otoczenia NIE
Dostosowanie tempa komend do działań ratownika TAK
Sposób uruchamiania modułu pediatrycznego zmiana elektrod na pediatryczne
Informacja zwrotna o jakości prowadzonych uciśnięć NIE
Metronom TAK
Funkcja szkoleniowa TAK (zestaw szkoleniowy)
Sposób komunikowania statusu Migająca zielona dioda
Zmiana języka poleceń głosowych NIE
Częstotliwość autotestów codziennie
Komunikacja z urządzeniem IRDA – port podczerwieni
Czynności po użyciu urządzenia w akcji ratowniczej Wymiana elektrod
Wersja treningowa urządzenia NIE
_grupa_Parametry elektrod pokaż
Okres przydatności elektrod min. 24 miesiące
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym NIE
Detekcja wyschniętych elektrod TAK
_grupa_Parametry baterii pokaż
Okres gwarancji producenta na baterię 48 miesięcy od daty instalacji
Ilość defibrylacji maksymalną energią 200
Sposób zasilania urządzenia bateria litowo- manganowa

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 604 887 112
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium