Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Defibrylator AED Philips HS1 Standard

Cena brutto: 4 999,00 zł 5 199,00 zł 4999.00
brutto

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Standard przeciwdziała przyczynom nagłego zatrzymania krążenia. Jest niewielki, bardzo lekki, intuicyjny w obsłudze i niezawodny, jego parametry spełniają wszystkie współczesne wymagania. Defibrylator jest wyposażony w funkcję poleceń głosowych, które prowadzą osobę udzielającą pomocy krok po kroku przez wszystkie czynności ratujące życie. Posiada 8-letnią gwarancję.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
faktura z terminem
Nie wiesz jakie AED wybrać? Przeczytaj nasz poradnik

Opis

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Standard

Philips HeartStart HS1  to półautomatyczny defibrylator przeznaczony do użytkowania w przestrzeni publicznej, hotelach, szkołach, biurach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dopasowywanie tempa poleceń głosowych do działań osoby ratującej. HS1 to jednocześnie solidna konstrukcja i niewzwykła lekkość, co czyni go urządzeniem wyjątkowym. Defibrylator zaprojektowano w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą. Sprzęt jest umieszczony w torbie transportowej STANDARD. Wzmocnione etui na AED obszyte Cordurą® pozwala na przechowywanie nie tylko samego defibrylatora, ale także dodatkowych akcesoriów. Zamykane na zamek błyskawiczny opakowanie posiada okienko inspekcyjne, umożliwiające podgląd diody pokazującej status defibrylatora. Ma jedną komorę główną oraz wydzieloną dodatkową przestrzeń na akcesoria: zapasową kasetę z elektrodami dla dorosłych lub pediatrycznymi i baterię. Wewnątrz umieszczono przezroczystą kieszeń ze skróconą instrukcją obsługi defibrylatora. Specjalne otwory wycięte z boku torby przepuszczają sygnały dźwiękowe komunikujące ewentualne alarmy urządzenia. Torba posiada 24-miesięczną gwarancję.


W skład zestawu wchodzą:

 • defibrylator terapeutyczny Philips HeartStart HS1
 • torba transportowa do defibrylatora Philips HeartStart HS1 w wersji Standard
 • jedna para elektrod terapeutycznych do defibrylatora Philips HeartStart HS1 dla dorosłych
 • bateria litowo-manganowa do defibrylatora Philips HeartStart FRx/Hs1 M5070A
 • GRATIS! TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (R) - Zranienia


Akcesoria dodatkowe:


INTUICYJNA OBSŁUGA
INTUICYJNA
OBSŁUGA
ZINTEGROWANE ELEKTRODY
ZINTEGROWANE
ELEKTRODY
LEKKI
NIEZWYKLE
LEKKI
POJEMNA BATERIA
POJEMNA
BATERIA

OSZCZĘDNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Defibrylator HS1 umożliwia trzy tryby użytkowania - nie ma potrzeby zakupu trzech różnych urządzeń:

 • Tryb terapeutyczny - do udzielania pomocy dorosłym.
 • Tryb szkoleniowy - pozwalający na przeprowadzanie szkolenia, dzięki czemu nie trzeba kupować osobnego defibrylatora treningowego. Wystarczy zestaw treningowy podłączony do terapeutycznej wersji Philips HS1, żeby zmienić urządzenie w wersję szkoleniową.
 • Tryb defibrylacji u dzieci poniżej 8 lat (25 kg) tym samym urządzeniem po zainstalowaniu specjalnej kasety z elektrodami SMART Pads do defibrylacji niemowląt i małych dzieci. Defibrylator automatycznie przełącza się w tryb pediatryczny charakteryzujący się niższą energią oraz instruktażem RKO dostosowanym do małych pacjentów.

PROSTY W OBSŁUDZE

Aby włączyć defibrylator, wystarczy pociągnąć za zielony uchwyt (rączkę). Po uruchomieniu urządzenie wyda jasne polecenia głosowe, które w prosty sposób poprowadzą osobę ratującą przez cały proces udzielania pomocy – od przyklejenia obu elektrod na ciele poszkodowanego, przez wykonanie defibrylacji, aż do prowadzenia resuscytacji krążeniowo - oddechowej we właściwym tempie. Udzielane są również wskazówki dotyczące częstości i głębokości uciśnięć klatki piersiowej oraz wykonywania oddechów ratunkowych.

INTUICYJNY

Defibrylator AED Philips HS1 to sprzęt zaprojektowany w sposób ułatwiający obsługę osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z defibrylatorem AED. Proste grafiki i czytelnie podawane informacje sprawiają, że w każdym momencie osoba udzielająca pomocy wie, co należy robić.

INTELIGENTNY

Wszystkie polecenia głosowe, które prowadzą osobę udzielającą pomocy przez obsługę defibrylatora w trakcie akcji ratowniczej dostosowywane są do etapu na jakim znajduje się użytkownik – ratownicy nie muszą czekać na kolejne komendy urządzenia, a także nie są przez nie wyprzedzani dzięki czemu akcja jest sprawna i mniej stresująca. Wyposażony w algorytm SMART określa, czy wykonanie defibrylacji jest zalecane.

 

WSPIERAJĄCY

Urządzenie prowadzi instruktaż resuscytacji osób dorosłych przez całą akcję ratunkową. Podstawowe słowne instrukcje dotyczą ułożenia rąk, wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wykonywania oddechów ratowniczych czy głębokości i częstotliwości uciśnięć klatki piersiowej wydawane są przez defibrylator po naciśnięciu migającego niebieskiego przycisku “i”.

IMPULS

HS1 jest gotowy do defibrylacji już w 8 sekund od zakończenia RKO! Używa najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego o energii w przedziale 150-160 dżuli, którego efektywność została potwierdzona w ponad 40 recenzowanych publikacjach.

BATERIA

Bateria nie jest przeznaczona do ładowania. Stan poziomu naładowania baterii jest codziennie sprawdzany automatycznie w autotestach. Bateria pozwala na wykonanie 200 wyładowań pełną energią lub 4 godziny ciągłej pracy aparatu AED. Producent udziela na nią 4-letniej gwarancji.

PROSTA KONSERWACJA

Konserwacja defibrylatora HeartStart jest wyjątkowo łatwa do wykonania. Defibrylator codziennie wykonuje autotest. Ponadto, auto-test po wprowadzeniu baterii jest wykonywany każdorazowo po instalacji w urządzeniu baterii. Funkcje automatycznych testów wbudowane w defibrylator eliminują konieczność jakiejkolwiek ręcznej kalibracji.

LEKKI I KOMPAKTOWY

AED Philips HS1 waży zaledwie 1,5 kg. Przechowywany jest w poręcznej, płaskiej torbie. Jego rozmiar i waga są niepodważalnym atutem, gdy urządzenie ma być często przenoszone. Parametry fizyczne Wielkość 7 cm x 19 cm x 21 cm (gł. x wys. x szer.)

PRZECHOWYWANIE DANYCH W DEFIBRYLATORZE

Dane z ostatniego użycia defibrylatora HeartStart do celów medycznych są automatycznie zapisywane w wewnętrznej pamięci urządzenia. Zachowane dane można w prosty sposób przenieść do komputera z zainstalowaną aplikacją pakietu HeartStart Event Review firmy Philips.

UWAGA: z defibrylatorem HeartStart firmy Philips należy stosować wyłącznie akcesoria zatwierdzone do użytku przez firmę Philips. Podłączenie niezatwierdzonego akcesorium może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart. Korzystanie z uszkodzonego lub przeterminowanego sprzętu lub akcesoriów może spowodować niewłaściwe działanie defibrylatora HeartStart HS1 i/lub wystąpienie obrażeń ciala pacjenta lub użytkownika.


Najlepsza technologia.

Philips HeartStart HS1 korzystając z rozwiązań technologicznych wiodącego producenta elektronicznej aparatury medycznej, stanowi najwyższej klasy defibrylator automatyczny przeznaczony do przestrzeni publicznej. Długoletnia gwarancja na aparat oraz elementy zużywalne takie jak bateria i elektrody, świadczy o wysokiej pewności i jakości oferowanego sprzętu.

Nieskomplikowany i zrozumiały.

Jedną z największych zalet defibrylatora AED Philips HS1 jest prostota i intuicyjny interfejs. W nagłej sytuacji, w której wymagane jest użycie AED, wystarczy nacisnąć zielony guzik z symbolem włączenia lub pociągnąć wyraźnie wyróżnioną dźwignię pokrywy elektrod, aby aparat uruchomił się i zaczął komunikować jakie czynności należy podjąć. Od tego momentu krok po kroku AED instruowało będzie osobę ratującą, co po kolei trzeba robić. Tempo, długość zdań oraz ilość poleceń w każdym komunikacie zostały dobrane tak, aby nie przytłoczyć ilością informacji zachowując równocześnie wszystkie merytoryczne wartości.

Pewność wynikająca z jakości.

Obudowa HS1 wykonana jest z bardzo dobrej jakości tworzywa ABS. Urządzenie ma certyfikat potwierdzający sprawne działanie po upadku z wysokości 1 metra – jest wytrzymałe, a równocześnie lekkie, waży tylko 1,5 kg. Producent opatrzył je aż 8-letnią gwarancją. Na baterię udzielana jest 4-letnia gwarancja, a na elektrody 2-letnia (o ile wcześniej nie nastąpi użycie). Co każde 2 godziny HS1 wykonuje autotest sprawdzający gotowość do działania. Sprawdzana jest między innymi wilgotność żelowych elektrod (dla zapewnienia skutecznej defibrylacji), co jest ewenementem w tym segmencie produktów.

Trening to podstawa.

Wytyczne Resuscytacji wskazują na konieczność powtarzania szkoleń z udzielania pierwszej pomocy – również w zakresie korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Unikalna funkcja umożliwiająca przełączenie urządzenia terapeutycznego w tryb szkoleniowy pozwala na wielokrotne ćwiczenie różnych scenariuszy działania bez konieczności ponoszenia dodatkowego kosztu zakupu osobnego urządzenia treningowego.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Parametry fizyczne AED
Poziom ochrony IP
poniżej IP 54
Odporność na upadki
1,0 m
Potwierdzone bezpieczeństwo defibrylacji na mokrych i metalowych powierzchniach
TAK
Waga urządzenia z baterią i elektrodami
1,5 kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
19 cm x 21 cm x 7,2 cm
Zakres temperatury pracy
od 0°C do 50°C
Zakres temperatury długotrwałego przechowywania (powyżej 7 dni)
od 10°C do 43°C
Parametry użytkowe
Standardowy okres gwarancji producenta na AED
8 lat
Badania kliniczne
TAK
Interaktywny panel graficzny
NIE
Wyświetlacz
NIE
Czas od zakończenia RKO do gotowości do wyładowania
8 sekund
Instrukcja prowadzenia RKO
TAK
Dostosowywanie głośności poleceń do otoczenia
NIE
Dostosowanie tempa komend do działań ratownika
TAK
Sposób uruchamiania modułu pediatrycznego
zmiana elektrod na pediatryczne
Informacja zwrotna o jakości prowadzonych uciśnięć
NIE
Metronom
TAK
Funkcja szkoleniowa
TAK (zestaw szkoleniowy)
Sposób komunikowania statusu
Migająca zielona dioda
Zmiana języka poleceń głosowych
NIE
Częstotliwość autotestów
codziennie
Komunikacja z urządzeniem
IRDA – port podczerwieni
Czynności po użyciu urządzenia w akcji ratowniczej
wymiana elektrod
Wersja treningowa urządzenia
NIE
Parametry elektrod
Okres przydatności elektrod
min. 24 miesiące
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
NIE
Detekcja wyschniętych elektrod
TAK
Parametry baterii
Okres gwarancji producenta na baterię
48 miesięcy od daty instalacji
Ilość defibrylacji maksymalną energią
200
Sposób zasilania urządzenia
bateria litowo- manganowa

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium