ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Defibrylator AED Trainer XFT-120C+ (2 elektrody)

Cena brutto: 699,00 zł 699.00
brutto

Ten mały i w pełni zautomatyzowany defibrylator został stworzony specjalnie do celów edukacyjnych. Defibrylator jest kompatybilny z każdym manekinem a dodatkowe elektrody pediatryczne umożliwiają prowadzenie scenariuszy szkoleniowych z udziałem dzieci.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Defibrylator szkoleniowy XFT-120-c+

Posiada wbudowaną diodę LED, która z częstotliwością 100/ min może służyć jako metronom ułatwiający resuscytację krążeniowo-oddechową wskazując ratownikowi prawidłową częstotliwość uciskania klatki piersiowej. Defibrylator ma możliwość pracy zarówno przez zasilanie bateriami, jak i zasilaczem dołączonym do zestawu. To małe urządzenie całkowicie spełnia potrzeby szkoleniowe.

Zestaw zawiera:

  • AED Trainer,
  • karta plug-in,
  • pilot sterujący,
  • złącza przewodowe,
  • elektrody dla dorosłych (3 pary),
  • elektrody pediatryczne (2 pary),
  • zasilacz,
  • instrukcję obsługi,
  • torbę transportową w kolorze czerwonym

LEKKI

Małe rozmiary oraz waga defibrylatora sprawiają, że defibrylator jest poręczny i zajmuje mało miejsca wśród reszty sprzętu szkoleniowego. Jest idealnym rozwiązaniem dla instruktorów szkolących wyjazdowo - nie zajmuje niepotrzebnego miejsca wśród bagażu. Doceni go każdy, dla którego ważna jest ekonomia w pakowaniu.

PROSTY W OBSŁUDZE

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wybór scenariuszy treningowych, bądź ich urozmaicenie dokonywane jest dzięki załączonemy do zestawu pilotowi sterującemu. Instruktor nie musi być blisko urządzenia, aby ingerować w scenariusz szkoleniowy. Dzięki temu szkolenie może być bardziej dynamiczne.

WIELOFUNKCYJNY

Defibrylator może być używany z każdym rodzajem manekina i nie wymaga zakupu sprzętu dopasowanego jedynie do jego potrzeb. Jego kompatybilność ułatwia pracę - nie musimy zmieniać bądź dokupywać sprzętu szkoleniowego. Posiada 10 zaprogramowanych scenariuszy zgodnych z ERC i AHA, które można modyfikować ręcznie za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

EKONOMICZNY W UŻYTKOWANIU

Umożliwia to przeprowadzanie szkoleń także dla obcokrajowców, ponieważ działa także w języku angielskim. Wybór języka jest bardzo prosty, odpowiada za niego jeden przełącznik.

Wymiary produktu: 190 x 150 x 46mm

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium