ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Defibrylator szkoleniowy Samaritan 500

Cena brutto: 2 115,60 zł 2115.60
brutto

Defibrylator treningowy Samaritan 500 symuluje działanie defibrylatora w rzeczywistej sytuacji zatrzymania krążenia, ale nie dokonuje wyładowania prawdziwą energią. AED Samaritan 500 wydaje użytkownikowi takie same polecenia jak defibrylator terapeutyczny (w języku polskim). Urządzenie posiada wstępnie podłączone elektrody oraz pilot zdalnego sterowania pozwalający na wybór jednego z sześciu dostępnych scenariuszy szkoleniowych. Wskaźnik stanu akumulatora sygnalizuje wyczerpującą się baterię. Urządzenie posiada 24 miesięczną gwarancję.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5-10 dni
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

REALISTYCZNY

Treningowy defibrylator AED jest idealnym odpowiednikiem defibrylatora terapeutycznego Samaritan. Urządzenie wydaje identyczne wskazówki głosowe i graficzne, jest także takich samych rozmiarów i kształtu. Łatwy w obsłudze trenażer do defibrylacji Samaritan 500 ze zdalnym sterowaniem prowadzi użytkowników przez symulowaną analizę, podanie energii elektrycznej i procedurę resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) wiernie odwzorowując wygląd i działanie defibrylatora terapeutycznego Samaritan 500, jednak bez podawania wstrząsu elektrycznego.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU SCENARIUSZA

Informacja zwrotna z defibrylatora może być na bieżąco zmieniana za pomocą pilota, pozwalając przećwiczyć dostępne realistyczne scenariusze treningowe (jednego z sześciu dostępnych) zgodne z wytycznymi ERC, dlatego ten defibrylator to doskonałe narzędzie do treningu RKO. Defibrylator jest także kompatybilny ze wszystkimi rodzajami fantomów, ułatwiając instruktorowi prowadzenie zajęć. Znajdujący się na urządzeniu przycisk pauzy - tymczasowo wstrzymuje i ponownie uruchamia scenariusz treningowy, pozwalając trenerowi udzielić dodatkowych informacji. Mechanizm zwijania przewodu ułatwia wymianę elektrod i przewodów po każdej sesji skraca czas ponownego przygotowania systemu.

WSPARCIE KURSANTA

Zainstalowany metronom i diodowy wskaźnik informujący o prawidłowej częstotliwości uciskania klatki piersiowej pomagają prowadzić prawidłową resuscytację i utrzymywanie właściwego tempa.

 

EKONOMICZNY

Defibrylator zasilany jest z pojemnego akumulatora wielokrotnego ładowania (pozwala na pracę do 7 godzin, a czas ładowania wynosi 4 godziny). Zestaw zawiera 3 pary wymiennych elektrod szkoleniowych wielokrotnego użytku, pozwalających na wiele szkoleń.


W skład zestawu wchodzą:

  • defibrylator treningowy
  • pilot do zdalnej obsługi z bateriami AAA
  • kaseta trainer-Pak
  • ładowarka
  • torba na zamek błyskawiczny z dwiema kieszeniami
  • instrukcja obsługi
  • trzy pary elektrod treningowych
  • Akcesoria opcjonalne: kabel przesyłu danych.
 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium