ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Dezofast płyn do dezynfekcji 5L

Cena brutto: 89,00 zł 89.00
brutto

DEZOFast jest gotowym, bezaldehydowym środkiem dezynfekującym powierzchnie. Posiada szerokie spektrum działania biobójczego. Skutecznie zwalcza bakterie, drożdże, grzyby, wirusy, spory i różne rodzaje wirusów. Środek może być stosowany w  szpitalach, przychodniach, gabinetach, restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Clinex DEZOfast - płyn do dezynfekcji powierzchni 5L
 
Clinex Dezofast jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania i doskonale dezynfekuje wszelkie
Super preparat
powierzchnie. Bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej. Preparat posiada szerokie spektrum skuteczności: zabija bakterie, drożdże, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C. difficile. Produkt posiada pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznychi Produktów Biobójczych nr 8010/20.

NATYCHMIASTOWA DEZYNFEKCJA

DEZOFast w szybki i bardzo wygodny sposób zapewnia najwyższy poziom higieny. Dodatkowo, preparat jest bezpieczny dla powierzchni i nie pozostawia nieestetycznych śladów po użyciu.

BEZPIECZEŃSTWO MIEJSCA PRACY

Wirusy, bakterie i grzyby znajdujące się na zanieczyszczonych rękach i powierzchniach użytkowych powodują wiele chorób: dróg oddechowych oraz pokarmowych. Aby skutecznie z nimi walczyć należy pamiętać o regularnym i prawidłowym myciu i dezynfekcji rąk i powierzchni użytkowych. W ten prosty i tani sposób możemy ustrzec siebie i innych przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

 

  • pojemność: 5l
  • postać: ciecz o charakterystycznym zapachu
  • substancja czynna: 2-aminoetanol
  •  

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium