ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Elektroda Zoll CPR Uni-padz

Cena brutto: 735,42 zł 735.42
brutto

Zoll Uni-padz to uniwersalne elektrody przeznaczone do ratowania zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. CPR Uni padz są kompatybilne z klinicznymi urządzeniami Zoll oraz z defibrylatorami automatycznymi: AED 3 oraz AED Plus i AED Pro.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5-10 dni
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektroda Zoll CPR Uni padz dla dzieci i dorosłych z czujnikiem uciśnięć klatki piersiowej, 5-letnie

Dzięki ich budowie można je łatwo i szybko nakleić na klatkę piersiową. Posiadają wbudowany czujnik uciśnięć dzięki czemu umożliwiają udzielenie informacji zwrotnej o poprawności prowadzonego RKO. Okres ważności tych elektrod wynosi 5 lat. 

UNIWERSALNE

Elektrody Uni-padz służą zarówno do ratowania osób dorosłych jak i dzieci. W pracy z defibrylatorem Zoll AED 3, przełączenie w tryb pediatryczny następuje poprzez naciśnięcie przycisku. Stosowane w pozostałych defibrylatorach AED Zoll służą jako elektrody dla dorosłych.

CZUJNIK UCIŚNIĘĆ

Elektrody wykrywają i przesyłają do defibrylatora (dzięki funkcji Real CPR Help) sygnały o prowadzonej resuscytacji - głębokości i częstości ucisków klatki piersiowej.

PROSTE W OBSŁUDZE

Elektrody CPR Uni-padz zostały tak zaprojektowana, aby można je było w łatwy i szybki sposób prawidłowo umieścić ją na klatce piersiowej poszkodowanego. Dodatkwo oznakowane zostało prawidłowe miejsce naklejenia elektrody na klatce piersiowej oraz właściwe miejsce jej ucisku (ułożenia rąk).

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
60 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
TAK
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
TAK
Detekcja wyschniętych elektrod
NIE
Długość przewodów
142cm
Powierzchnia
żelowa
Okres gwarancji producenta
brak

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium