ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody Defibtech Lifeline VIEW/ PRO

Cena brutto: 289,44 zł 289.44
brutto

Jednorazowe elektrody przeznaczone do defibrylacji dorosłych. Pasują do defibrylatorów: Lifeline View, Lifeline PRO oraz Lifeline ECG. Zostały przygotowano w wygodnej jednorazowej paczce z bezpiecznie wyprowadzonym kablem aby przez cały czas były podłączone do AED. Okres przydatności wynosi 2 lata.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni roboczych
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektrody dla dorosłych do AED Lifeline VIEW/PRO

Elektrody dla dorosłych do defibrylatora Defibtech Lifeline View, Lifeline PRO oraz Lifeline ECG posiadają dwuletni okres przydatności. Zapakowane są w hermetyczne opakowanie ze specjalnie wyprowadzoną wtyczką umożliwiającą stałe podłączenie ich do AED. Jest to produkt jednorazowy – po użyciu należy podłączyć nową parę elektrod, a stare wyrzucić.

SZYBKA I ŁATWA WYMIANA

Elektrody są jednorazowego użytku, oznacza to, że po akcji ratunkowej trzeba zastąpić je nową parą. Elektrody wymienia się intuicyjnie - kabel elektrod można podłączyć do gniazda tylko w jeden właściwy sposób, więc nadają się do samodzielnej wymiany. W przypadku, kiedy elektrody nie są podłączone do defibrylatora, urządzenie sygnalizuje błąd.

ELEKTRODY POD RĘKĄ

Defibtech umożliwia przechowywanie elektrod w zintegrowanej kieszeni znajdującej się w tylnej ścianie defibrylatora. Dzięki temu mamy pewność, że elektrody są zawsze pod ręką.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
do 24 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
NIE
Detekcja wyschniętych elektrod
NIE
Długość przewodów
122 cm
Powierzchnia
żelowa
Okres gwarancji producenta
24 miesiące

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium