ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody Defibtech Lifeline dla dzieci

Cena brutto: 567,00 zł 567.00
brutto

Jednorazowe, żelowe elektrody dla dzieci przeznaczone są do defibrylatora Defibtech Lifeline AED. Wstępnie wyprowadzony kabel z zamkniętej paczki pozwala na szybkie podłączenie i gotowość do akcji ratunkowej. Są to elektrody przeznaczone dla osób poniżej 8 roku życia. Ich okres przydatności wynosi 2 lata.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5-10 dni
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektrody Defibtech Lifeline dla dzieci

Elektrody do defibrylatora Defibtech Lifeline są zapakowane w hermetycznie zamkniętym opakowaniu, a specjalnie wyprowadzona wtyczka umożliwia stałe podłączenie ich do AED – jest to konieczne aby defibrylator działał właściwie. Elektrody pediatryczne przeznaczone są dla dzieci, czyli poszkodowanych do 8 roku życia. Elektrody są jednorazowe – po użyciu należy podłączyć nową parę elektrod. Okres przydatności elektrod wynosi 24 miesiące. Elektrody nie są przeznaczone dla modelu Lifeline View.

AUTOMATYCZNA REDUKCJA ENERGII

Defibrylator w połączeniu z elektrodami pediatrycznymi sam, automatycznie redukuje energię defibrylacyjną pozwalając na bezpieczną defibrylację dzieci.

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE

Elektrody dziecięce do defibrylatora Defibtech Lifeline sprzedawane są w hermetycznie zamkniętym opakowaniu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu mamy gwarancję dobrej jakości żelu znajdującego się na elektrodach.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
do 24 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
NIE
Detekcja wyschniętych elektrod
NIE
Długość przewodów
122 cm
Powierzchnia
żelowa
Okres gwarancji producenta
24 miesiące

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium