ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody Defibtech Lifeline

Cena brutto: 216,00 zł 216.00
brutto

Jednorazowe elektrody Defibtech Lifeline są przeznaczone dla dorosłych. Pasują do defibrylatorów Defibtech Lifeline: AED i Defibtech Lifeline AED Auto. Elektrody są umieszczone w paczce z bezpiecznie wyprowadzonym kablem aby przez cały czas były podłączone do AED. Ich okres przydatności wynosi 2 lata.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni roboczych
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektrody dla dorosłych do AED Lifeline

Elektrody do defibrylatora Defibtech Lifeline o dwuletnim okresie przydatności, sprzedawane są w hermetycznie zamkniętym opakowaniu zawierającym jedną parę elektrod dla dorosłych (poszkodowanych powyżej 8 roku życia). Specjalnie wyprowadzona wtyczka umożliwia stałe podłączenie ich do AED – jest to konieczne aby defibrylator działał właściwie. Zapasowe elektrody mogą być przechowywane w torbie dedykowanej do AED Lifeline. Jest to produkt jednorazowy – po użyciu należy podłączyć nową parę elektrod, a stare wyrzucić. Elektrody nie są przeznaczone dla modelu Lifeline View.

WYGODNE PRZECHOWYWANIE

Defibtech umożliwia przechowywanie elektrod w zintegrowanej kieszeni znajdującej się w tylnej ścianie defibrylatora. Dzięki temu mamy pewność, że elektrody są zawsze pod ręką.

ŁATWA WYMIANA

Elektrody są jednorazowego użytku, oznacza to, że po akcji ratunkowej trzeba zastąpić je nową parą. Elektrody wymienia się intuicyjnie - kabel elektrod można podłączyć do gniazda tylko w jeden właściwy sposób, więc nadają się do samodzielnej wymiany. W przypadku, kiedy elektrody nie są podłączone do defibrylatora, urządzenie sygnalizuje błąd.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
do 24 miesięcy
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
NIE
Detekcja wyschniętych elektrod
NIE
Długość przewodów
122 cm
Powierzchnia
żelowa
Okres gwarancji producenta
24 miesiące

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium