ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Elektrody Zoll CPR Stat-Padz

Cena brutto: 315,36 zł 315.36
brutto

Zoll CPR Stat Padz to jednorazowe elektrody wyposażone w czujnik głębokości umożliwiający udzielenie informacji zwrotnej o jakości prowadzonego RKO. Przeznaczone do defibrylatorów klinicznych marki Zoll oraz do automatycznych defibrylatorów zewnętrznych: AED Plus, AED 3 oraz AED Pro. Elektrody są przeznaczone do użycia podczas ratowania osób dorosłych. Elektrody mają 24-miesięczny okres przydatności.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Elektrody Zoll CPR Stat-Padz z czujnikiem uciśnięć klatki piersiowej, 2-letnie

CZUJNIK SIŁY NACISKU REAL CPR HELP

Elektroda wyposażona jest w czujnik przekazujący informacje na temat głębokości i częstości uciskania klatki piersiowej. Pozwala to na monitorowanie wysokiej jakości RKO przez cały czas trwania akcji ratunkowej. Informacje o poprawności prowadzenia akcji ratunkowej podawane są w formie komunikatów głosowych oraz pokazujących się na wyświetlaczu defibrylatora.

KOMPATYBILNE Z DEFIBRYLATORAMI ZOLL

Elektrody są kompatybilne z defibrylatorami manualnymi (X Series, E Series, M Series, Propaq MD, R Series) oraz z defibrylatorami automatycznymi: AED Plus, AED Pro.


Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY ELEKTROD
Okres przydatności
24 miesiące
Uniwersalne elektrody dla dzieci i dorosłych
NIE
Kompatybilne z defibrylatorem manualnym
TAK
Detekcja wyschniętych elektrod
NIE
Długość przewodów
61 cm
Powierzchnia
żelowa

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium