ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Fantom_Laerdal_Little_Anne_QCPR+Trenażer_Philips_HS1+tablet_iPad_mini_Wi-Fi_64GB
  • promocja

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+Trenażer Philips HS1+tablet iPad mini Wi-Fi 64GB

Cena brutto: 4 586,50 zł 4 766,50 zł 4586.50
brutto

Trenażer HS1 z fantomem Little Anne oraz iPadem mini to gotowy zestaw umożliwiający wykonywanie ćwiczeń z pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora AED. Treningowe HS1 odpowiada budową wersji terapeutycznej dzięki czemu obsługa trenażera nie różni się niczym od obsługi zwykłego AED. Fantom Little Anne to najwyższej klasy sprzęt szkoleniowy udzielający informacji zwrotnej o jakości prowadzonego RKO, która przekazywana jest bezpośrednio na iPada.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+Trenażer Philips HS1+tablet iPad mini Wi-Fi 64GB

Zestaw składający się z treningowego AED Philips HS1, fantoma Laerdal Little Anne QCPR oraz tabletu Apple iPad mini, to gotowe narzędzie do ćwiczenia zasad postępowania z poszkodowanym i wykonywania resuscytacji krążeniowo oddechowej. Trenażer Philips HS1 służy do prowadzenia szkoleń z użycia AED w sytuacji nagłej. Urządzenie jest lekkie, kompaktowe i intuicyjne w obsłudze. Ma przygotowanych 8 różnych scenariuszy ratunkowych, wymagających od szkolonego różnych wariantów postępowania, co ułatwia zapamiętywanie procedur, a także zdecydowanie urozmaica szkolenie. Jest zasilany 4 paluszkami (baterie AA), a do urządzenia dołączona jest para elektrod treningowych wielorazowego użytku.


Fantom Little Anne QCPR to doskonałe uzupełnienie trenażera. Jest bardzo realistyczny i świetnie zaprojektowany. Możliwość wymiany zużywalnych części (skóra twarzy i torsu, drogi oddechowe), pozwala na długoletnie użytkowanie. Realizm uzyskany dzięki wprowadzeniu ruchomych elementów (szczęka), podnosi jakość wykonywanego treningu, a innowacyjne rozwiązania takie jak efekt klik-klak, informujący o osiągnięciu odpowiedniej głębokości klatki piersiowej przy ucisku, poprawiają efektywność szkolenia.


Do tego Little Anne została wyposażona w system QCPR, który w czasie rzeczywistym udziela informacji zwrotnej o jakości prowadzonego ucisku klatki piersiowej lub całego cyklu RKO, jeśli decydujemy się na tryb z wykonywaniem oddechów (obecne wytyczne nie wskazują konieczności wykonywania oddechów ratowniczych przez osoby nieprzeszkolone, o czym przeczytać można w naszej bazie wiedzy). Informacja zwrotna, która zawiera dane dotyczące prawidłowego tempa i głębokości uciśnięć klatki piersiowej, a także relaksacji klatki piersiowej po każdym z ucisków oraz ilości udzielonych wdechów i ogólnej płynności w wykonywaniu wszystkich tych czynności, to najlepsze narzędzie do nauki wysokiej jakości RKO. A to właśnie wysokiej jakości uciśnięcia klatki piersiowej są tym co może zaważyć na podtrzymaniu przy życiu poszkodowanego do przyjazdu służb ratunkowych lub przygotować układ krążenia na skuteczną defibrylację, jeśli mamy pod ręką AED.


Wszystkie opisane informacje zwrotne zbierane przez fantom przekazywane są na urządzenie mobilne, w tym przypadku przygotowany w zestawie tablet Apple iPad mini, którego niezawodność oraz duży, czytelny wyświetlacz pozwalają na komfortową obsługę systemu monitorującego trening. Prezentowany zestaw używany jest również przez nas do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy, dlatego śmiało rekomendujemy go jako niezawodne rozwiązanie.

 

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium