ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ iPad Wi-Fi 32GB

Cena brutto: 3 249,00 zł 3249.00
brutto

Apple iPad WiFi 32GB + Leardal Little Anne QCPR to komplementarny zestaw przeznaczony do trenowania resuscytacji krążeniowo-oddechowej w oparciu o moduł QCPR – innowacyjną technologię pozwalającą na kontrolowanie poprawności wykonywanych ucisków i wdechów w urządzeniu mobilnym dzięki bezpłatnej aplikacji.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ tablet iPad Wi-Fi 32GB

Manekin Little Anne QCPR posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia, a dzięki informacji zwrotnej jeszcze bardziej zaangażować uczestników szkolenia w realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu RKO. Tablet IPad Wi-Fi 32GB umożliwia sprawne korzystanie z aplikacji niezbędnej do korzystania z modułu QCPR.


Ćwiczenie z zastosowaniem systemu udzielającego informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym jest podwójnie wartościowe. Pierwszą, oczywistą wartością, jest ćwiczenie w ogóle. Każdorazowo namawiamy aby treningi udzielania pierwszej pomocy, a zwłaszcza wykonywania RKO, były przeprowadzane regularnie, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wyuczyć się właściwych procedur i parametrów. Dlatego każde szkolenie, każdy fantom nabyty dla zespołu aby umożliwić ludziom okresowe ćwiczenie, jest bezcenny. Drugą, równie istotną wartością, jest dokładna informacja o jakości tego co robimy, bo umożliwia nam to natychmiastową korektę działania. Nawet najlepszy instruktor nie sprawdzi głębokości każdego z uciśnięć, nie dojrzy czy każdorazowo relaksacja klatki piersiowej była pełna. Jeśli mamy do dyspozycji czujnik QCPR i urządzenie do odczytu danych, dostajemy indywidualnego doradcę, z którym możemy doskonalić działania do najwyższych wartości. A to właśnie one – wartości wskazujące na wysokiej jakości uciśnięcia klatki piersiowej – najbardziej przekładają się wielokrotne zwiększenie szans na przeżycie osoby poszkodowanej.

LITTLE ANNE


- naturalna blokada dróg oddechowych (odpowiednie odchylenie głowy konieczne do udrożnienia),
- realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa, - klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania,
- wentylacja bezprzyrządowa metodą usta-usta lub usta-nos ,
- realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku,
- dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik–klak”),
- realistyczny opór klatki piersiowej przy ucisku - torba służąca jednocześnie jako mata treningowa,
- szybkie i wygodne w wymianie drogi oddechowe i części twarzowe,
- technologia QCPR pozwala uzyskać natychmiastową informacje zwrotną o poprawności wykonywanych ucisków oraz wentylacji,
- podsumowanie rezultatu treningu ogólnym wynikiem oraz propozycjami poprawy efektu,
- szczegółowy opis w trakcie ćwiczeń, pokazujący poprawność głębokości, liczby i tempa ucisków oraz objętości wentylacjiIstnieje możliwość zaktualizowania fantoma do wersji kompatybilnej z defibrylatorem firmy Philips. Dzięki zainstalowaniu modułu współpracującego z AED, w profesjonalny sposób można rozszerzyć scenariusz szkoleniowy o elementy inteligentnej (nie wymuszanej) defibrylacji. Dzięki temu modułowi defibrylator podłączony do fantoma zachowuje się jak po podłączeniu do skóry pacjenta i samoistnie zaleca prowadzenie akcji defibrylacyjnej.
Prosimy o dopisanie tej opcji w komentarzu do zamówienia, aby nasi technicy mogli przygotować zaktualizowany fantom do wysyłki.

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium