Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ iPad Wi-Fi 32GB

Cena brutto: 3 299,00 zł 3299.00
brutto

Apple iPad WiFi 32GB + Leardal Little Anne QCPR to komplementarny zestaw przeznaczony do trenowania resuscytacji krążeniowo-oddechowej w oparciu o moduł QCPR – innowacyjną technologię pozwalającą na kontrolowanie poprawności wykonywanych ucisków i wdechów w urządzeniu mobilnym dzięki bezpłatnej aplikacji.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ tablet iPad Wi-Fi 32GB

Manekin Little Anne QCPR posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia, a dzięki informacji zwrotnej jeszcze bardziej zaangażować uczestników szkolenia w realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu RKO. Tablet IPad Wi-Fi 32GB umożliwia sprawne korzystanie z aplikacji niezbędnej do korzystania z modułu QCPR.


Ćwiczenie z zastosowaniem systemu udzielającego informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym jest podwójnie wartościowe. Pierwszą, oczywistą wartością, jest ćwiczenie w ogóle. Każdorazowo namawiamy aby treningi udzielania pierwszej pomocy, a zwłaszcza wykonywania RKO, były przeprowadzane regularnie, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wyuczyć się właściwych procedur i parametrów. Dlatego każde szkolenie, każdy fantom nabyty dla zespołu aby umożliwić ludziom okresowe ćwiczenie, jest bezcenny. Drugą, równie istotną wartością, jest dokładna informacja o jakości tego co robimy, bo umożliwia nam to natychmiastową korektę działania. Nawet najlepszy instruktor nie sprawdzi głębokości każdego z uciśnięć, nie dojrzy czy każdorazowo relaksacja klatki piersiowej była pełna. Jeśli mamy do dyspozycji czujnik QCPR i urządzenie do odczytu danych, dostajemy indywidualnego doradcę, z którym możemy doskonalić działania do najwyższych wartości. A to właśnie one – wartości wskazujące na wysokiej jakości uciśnięcia klatki piersiowej – najbardziej przekładają się wielokrotne zwiększenie szans na przeżycie osoby poszkodowanej.

LITTLE ANNE


- naturalna blokada dróg oddechowych (odpowiednie odchylenie głowy konieczne do udrożnienia),
- realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa, - klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania,
- wentylacja bezprzyrządowa metodą usta-usta lub usta-nos ,
- realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku,
- dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik–klak”),
- realistyczny opór klatki piersiowej przy ucisku - torba służąca jednocześnie jako mata treningowa,
- szybkie i wygodne w wymianie drogi oddechowe i części twarzowe,
- technologia QCPR pozwala uzyskać natychmiastową informacje zwrotną o poprawności wykonywanych ucisków oraz wentylacji,
- podsumowanie rezultatu treningu ogólnym wynikiem oraz propozycjami poprawy efektu,
- szczegółowy opis w trakcie ćwiczeń, pokazujący poprawność głębokości, liczby i tempa ucisków oraz objętości wentylacjiIstnieje możliwość zaktualizowania fantoma do wersji kompatybilnej z defibrylatorem firmy Philips. Dzięki zainstalowaniu modułu współpracującego z AED, w profesjonalny sposób można rozszerzyć scenariusz szkoleniowy o elementy inteligentnej (nie wymuszanej) defibrylacji. Dzięki temu modułowi defibrylator podłączony do fantoma zachowuje się jak po podłączeniu do skóry pacjenta i samoistnie zaleca prowadzenie akcji defibrylacyjnej.
Prosimy o dopisanie tej opcji w komentarzu do zamówienia, aby nasi technicy mogli przygotować zaktualizowany fantom do wysyłki.

"

"

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium