ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Little_Anne+iPad_1
  • promocja

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ tablet iPad mini Wi-Fi 64GB

Cena brutto: 3 049,00 zł 3 249,00 zł 3049.00
brutto

Apple iPad mini + Leardal Little Anne QCPR to zestaw szkoleniowy umożliwiający ćwiczenie ucisku klatki piersiowej z natychmiastową informacją zwrotną dostarczaną na urządzenie mobilne. Regularne szkolenia są podstawą umiejętnego działania w sytuacjach nagłych, a informacja zwrotna dostarczana w czasie rzeczywistym pozwala wyćwiczyć udzielanie wysokiej jakości ucisku klatki piersiowej.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Fantom Laerdal Little Anne QCPR+ tablet iPad mini Wi-Fi 64GB

Zestaw szkoleniowy składający się z fantoma Laerdal Little Anne QCPR oraz tabletu Apple iPad mini to komplementarne rozwiązanie pozwalające na wykonywanie ćwiczeń z zakresu RKO. Fantom Little Anne QCPR poza znakomitymi właściwościami treningowymi, takimi jak wymienna skóra klatki piersiowej i twarzy, ruchoma szczęka, sygnał potwierdzający osiągnięcie odpowiedniej głębokości ucisku etc., zawiera moduł elektroniczny, który w czasie rzeczywistym przekazuje informację zwrotną o tempie i głębokości wykonywanego ucisku. Moduł ten kontroluje również płynność udzielania pomocy, relaksację klatki piersiowej, a także może służyć do kontrolowania poprawności wykonywanych wdechów ratowniczych. Informacje te przesyłane są na urządzenie mobilne – w tym przypadku na iPad mini. Wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala oraz znakomita rozdzielczość pozwalają na bezproblemowy odczyt danych dostarczanych przez fantom.


Ćwiczenie z zastosowaniem systemu udzielającego informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym jest podwójnie wartościowe. Pierwszą, oczywistą wartością, jest ćwiczenie w ogóle. Każdorazowo namawiamy aby treningi udzielania pierwszej pomocy, a zwłaszcza wykonywania RKO, były przeprowadzane regularnie, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wyuczyć się właściwych procedur i parametrów. Dlatego każde szkolenie, każdy fantom nabyty dla zespołu aby umożliwić ludziom okresowe ćwiczenie, jest bezcenny. Drugą, równie istotną wartością, jest dokładna informacja o jakości tego co robimy, bo umożliwia nam to natychmiastową korektę działania. Nawet najlepszy instruktor nie sprawdzi głębokości każdego z uciśnięć, nie dojrzy czy każdorazowo relaksacja klatki piersiowej była pełna. Jeśli mamy do dyspozycji czujnik QCPR i urządzenie do odczytu danych, dostajemy indywidualnego doradcę, z którym możemy doskonalić działania do najwyższych wartości. A to właśnie one – wartości wskazujące na wysokiej jakości uciśnięcia klatki piersiowej – najbardziej przekładają się wielokrotne zwiększenie szans na przeżycie osoby poszkodowanej.

LITTLE ANNE


- naturalna blokada dróg oddechowych (odpowiednie odchylenie głowy konieczne do udrożnienia),
- realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa, - klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania,
- wentylacja bezprzyrządowa metodą usta-usta lub usta-nos ,
- realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku,
- dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik–klak”),
- realistyczny opór klatki piersiowej przy ucisku - torba służąca jednocześnie jako mata treningowa,
- szybkie i wygodne w wymianie drogi oddechowe i części twarzowe,
- technologia QCPR pozwala uzyskać natychmiastową informacje zwrotną o poprawności wykonywanych ucisków oraz wentylacji,
- podsumowanie rezultatu treningu ogólnym wynikiem oraz propozycjami poprawy efektu,
- szczegółowy opis w trakcie ćwiczeń, pokazujący poprawność głębokości, liczby i tempa ucisków oraz objętości wentylacji

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium