ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Fantom Laerdal Mini Anne

Cena brutto: 209,00 zł 209.00
brutto

Mini Anne to fantom przeznaczony do trenowania resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Manekin Mini Anne posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia a dzięki swoim wymiarom jest wyjątkowo wygodny w transporcie i przechowywaniu. W skład zestawu wchodzi także płyta DVD z instrukcją ćwiczeń w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Fantom Laerdal Mini Anne

W skład zestawu wchodzą:

  • Manekin Mini Anne do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • Płyta DVD z instrukcją ćwiczeń w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • Broszura Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA)
  • zewnętrzny adapter manekina,
  • karta SD z systemem operacyjnym oraz programem konfiguracyjnym,
  • Zapasowe płuca,
  • Ściereczki do manekina (x2),
  • Instrukcję użycia wydrukowaną wewnątrz pudełka.

MAŁY I PORĘCZNY

Osobisty, nadmuchiwany manekin z wbudowanym klikerem do uciskania klatki piersiowej pozwala na korygowanie uciśnięć przez samego kursanta. Niewielki rozmiar manekina pozwala na wygodne transportowanie większej liczby manekinów oraz bezproblemowe przechowywanie. Mini Anne jest idealną opcją dla instruktorów muszących przeszkolić większą ilość osób w krótkim czasie.

INNOWACYJNY PROGRAM SZKOLENIOWY

Program Mini Anne instruuje użytkownika w formie „ćwicz-gdy-oglądasz” za pomocą 30-minutowego instruktażowego DVD dołączonego do zestawu. Dzięki instrukcji w formie filmu szkolenie może być wykorzystane do nauczania osób, które nie mogą uczestniczyć w tradycyjnych kursach - szkolenie z RKO można odbyć nawet w zaciszu swojego domu. Mini Anne ma taką samą skuteczność treningową w zakresie podstawowych umiejętności RKO jak tradycyjny kurs BLS.

REALISTYCZNA ANATOMIA

Manekin posiada anatomicznie prawidłowe połączenia w jamie ustnej i nosowej, które umożliwiają prowadzenie pełnej sekwencji resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykonywaniem oddechów ratowniczych. Manekin pozwala na uniesienia klatki piersiowej, zaciśnięcie nosa, odchylenie głowy i uniesienie podbródka

KONTROLA PRAWIDŁOWEGO RKO

To, czy uciśnięcia w trakcie RKO są wykonywane prawidłowo można zobaczyć, ale także usłyszeć. Wbudowany kliker sygnalizuje osiągnięcie prawidłowej głębokości uciśnięć.

SZYBKA I PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA

Sprzątanie po szkoleniu jest łatwe dzięki łatwym do czyszczenia częściom zamiennym fantoma. Opatentowane rozwiązania i materiały firmy Laerdal zostały stworzone, aby zapewnić trwałość sprzętu szkoleniowego na długie lata. Higieniczny sposób pompowania manekina minimalizuje ryzyko namnażania się bakterii.

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium