ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Fantomy Laerdal Little Anne QCPR 4-pack

Cena brutto: 5 166,00 zł 5166.00
brutto

Little Anne QCPR 4-pack to zestaw manekinów osób dorosłych, przeznaczony do ćwiczenia resuscytacji krążeniowo- oddechowej, wyposażony w moduł QCPR – innowacyjną technologię pozwalającą na kontrolowanie poprawności wykonywanego treningu w urządzeniu mobilnym dzięki bezpłatnej aplikacji.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Fantom Laerdal Little Anne QCPR 4-pack - jasna karnacja

Fantom Little Anne QCPR posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia, a dzięki informacji zwrotnej jeszcze bardziej zaangażować uczestników szkolenia w realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu RKO.


W skład zestawu wchodzą:

 • 4 Manekiny Little Anne w rozpinanych bluzach
 • 4 maty treningowe
 • 1 torba transportowa
 • 4 części twarzowe
 • 4 wymienne drogi oddechowe
 • 1 instrukcja obsługi

Istnieje możliwość zaktualizowania fantoma do wersji kompatybilnej z defibrylatorem firmy Philips. Dzięki zainstalowaniu modułu współpracującego z AED, w profesjonalny sposób można rozszerzyć scenariusz szkoleniowy o elementy inteligentnej (nie wymuszanej) defibrylacji. Dzięki temu modułowi defibrylator podłączony do fantoma zachowuje się jak po podłączeniu do skóry pacjenta i samoistnie zaleca prowadzenie akcji defibrylacyjnej.
Prosimy o dopisanie tej opcji w komentarzu do zamówienia, aby nasi technicy mogli przygotować zaktualizowany fantom do wysyłki.

CENNA INFORMACJA ZWROTNA

Do tej pory odpowiedzialność za poprawność wykonywania treningu RKO ciążyła na instruktorze i była uzyskiwana jedynie na podstawie obserwacji. Nowa wersja fantomu Little Anne QCPR pozwala na bieżącą kontrolę poprawności wykonywanego treningu RKO poprzez technologię QCPR, dostępną na urządzeniu mobilnym. Jakość wykonywanych czynności ratowniczych oraz efektywność szkoleń dzięki ciągłej kontroli zostaje znacznie zwiększona.

TECHNOLOGIA QCPR - POMOCNIK INSTRUKTORA

Przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet instruktor może śledzić jednocześnie 6 kursantów wykonujących reanimację. W przejrzystym panelu jest widoczne, który z kursantów potrzebuje wsparcia i dodatkowych instrukcji. Wyniki wyświetlane są w czasie rzeczywistym na tablecie, telefonie lub na monitorze. Aplikacja pokazuje szczegółowy wykaz głębokości i tempa ucisków, całkowitego zwolnienia ucisku klatki piersiowej, objętości oddechów, ilości ucisków i wentylacji.

REALISTYCZNA ANATOMIA

Manekiny posiadają anatomicznie prawidłowe połączenia w jamie ustnej i nosowej, które umożliwiają prowadzenie pełnej sekwencji resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykonywaniem oddechów ratowniczych. Fantom pozwala na uniesienia klatki piersiowej, zaciśnięcie nosa, odchylenie głowy, uniesienie podbródka i wyluksowanie żuchwy.

KONTROLA PRAWIDŁOWEGO RKO

To, czy uciśnięcia w trakcie RKO są wykonywane prawidłowo można zobaczyć, ale także usłyszeć. Wbudowany kliker sygnalizuje osiągnięcie prawidłowej głębokości uciśnięć.

SZYBKA I ŁATWA PIELĘGNACJA

Sprzątanie po szkoleniu jest wygodne dzięki łatwym do czyszczenia częściom zamiennym fantomów. Opatentowane rozwiązania i materiały firmy Laerdal zostały stworzone, aby zapewnić trwałość sprzętu szkoleniowego na długie lata.

INTELIGENTNA PUNKTACJA I ATRAKCYJNE GRY

Dzięki zastosowaniu technologii QCPR możliwe jest udzielenie wskazówek dotyczących jakości wykonywanego RKO każdemu uczestnikowi szkolenia. Każda sesja treningowa może zostać zakończona nieformalną rywalizacją pomiędzy uczestnikami w postaci wesołego wyścigu ambulansów.


Fantom Little Anne właściwości:

 • Naturalna blokada dróg oddechowych (do ich udrożnienia konieczne jest odpowiednie odchylenie głowy).
 • Realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa
 • Klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania
 • Realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku
 • Dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik – klak”).
 • Realistyczne odczucie ucisku klatki piersiowej
 • Wentylacja bezprzyrządowa metodą usta-usta lub usta-nos
 • Torba służąca jednocześnie jako mata treningowa
 • Szybkie i wygodne w wymianie drogi oddechowe i części twarzowe

Linki do bezpłatnej aplikacji:

Little Anne QCPR Learner App voor Android (Google Play)
Little Anne QCPR Learner App voor iOS (Apple Store)
Little Anne QCPR Instructor App (dostępny tylko w Apple Store dla urządzeń iOS, aplikacja dla instruktora)

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium