ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Fantomy_Little_Family_QCPR
 • promocja

Fantomy Laerdal Little Family Pack

Cena brutto: 2 629,00 zł 3 198,00 zł 2629.00
brutto

Fantomy Little Family Pack to zestaw wiernie odtworzonych manekinów w różnych grupach wiekowych (niemowlę, dziecko i osoba dorosła) do treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Zestaw zapakowany jest do poręcznej torb na kółkach, ułatwiającej transport i przechowywanie. Manekiny Little Anne i Little Junior są wzbogacone o technologię QCPR umożliwiającą kontrolę jakości wykonywanych uciśnięć i wdechów, poprzez udostępnienie podgląd wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Fantomy Little Family Pack jasny

Informacja QCPR pomaga instruktorom udoskonalić jakość wykonywanego RKO, a dzięki funkcji rywalizacji zwiększyć zaangażowanie uczestników. Cały zestaw pozwala na przeprowadzenie szkolenia w sposób profesjonalny i bardzo wiernie oddający specyfikę udzielania pomocy dla wszystkich grup wiekowych poszkodowanych. Do zestawu dołączone są maty wykorzystywane podczas nauki RKO i podnoszące komfort uczestnika szkolenia.


Zestaw Little Family zawiera:

 • Manekin Little Anne QCPR – manekin osoby dorosłej
 • Manekin Little Junior QCPR – manekin dziecka
 • Manekin Baby Anne – manekin niemowlęcia
 • wygodna, poręczna torba transportowa
 • maty treningowe x 3
 • wymienne drogi oddechowe do manekina Little Anne x 1
 • wymienne drogi oddechowe do manekina Little Junior x 1
 • wymienne drogi oddechowe do manekina Baby Anne x 6
 • wymienna część twarzowa do manekina Little Anne x 1
 • wymienna część twarzowa do manekina Little Junior x 1
 • sztucznych ciał obcych do manekina Baby Anne x 10
 • instrukcje obsługi do poszczególnych manekinów x 3
 • chusteczki do dezynfekcji x 12 szt

Istnieje możliwość zaktualizowania fantoma Little Anne (dorosły) do wersji kompatybilnej z defibrylatorem firmy Philips. Dzięki zainstalowaniu modułu współpracującego z AED, w profesjonalny sposób można rozszerzyć scenariusz szkoleniowy o elementy inteligentnej (nie wymuszanej) defibrylacji. Dzięki temu modułowi defibrylator podłączony do fantoma zachowuje się jak po podłączeniu do skóry pacjenta i samoistnie zaleca prowadzenie akcji defibrylacyjnej.
Prosimy o dopisanie tej opcji w komentarzu do zamówienia, aby nasi technicy mogli przygotować zaktualizowane fantomy do wysyłki.


W skład zestawu wchodzą 3 manekiny:

Little Anne QCPR - fantom przeznaczony do trenowania resuscytacji krążeniowo- oddechowej uzupełniony o moduł QCPR – innowacyjną technologię pozwalającą na kontrolowanie poprawności wykonywanego treningu w urządzeniu mobilnym dzięki bezpłatnej aplikacji. Manekin Little Anne QCPR posiada wszystkie niezbędne elementy (odzwierciedlenie anatomii i fizjologii), aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia a dzięki informacji zwrotnej jeszcze bardziej zaangażować uczestników szkolenia w realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu RKO.

Little Junior QCPR - lekki, wiernie odtworzony manekin do treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej dziecka. Fantom posiada realistyczne rysy twarzy oraz ruchomą żuchwę, klatkę piersiową unoszącą się podczas sztucznego oddychania, oraz inne realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku. Dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik – klak”) ułatwia kursantowi opanowanie właściwej techniki ucisków klatki piersiowej.
 
Baby Anne - znakomity manekin treningowy, dzięki któremu można ćwiczyć nie tylko resuscytację krążeniowo-oddechową niemowląt, ale również techniki usuwania ciała obcego z dróg oddechowych (zestaw zawiera komplet ciał obcych służących do treningu).

CENNA INFORMACJA ZWROTNA

Do tej pory odpowiedzialność za poprawności wykonywania treningu RKO ciążyła na instruktorze i była uzyskiwana jedynie na podstawie obserwacji. Nowa wersja fantomu Little Anne QCPR pozwala na bieżącą kontrolę poprawności wykonywanego treningu RKO poprzez technologię QCPR, dostępną na urządzeniu mobilnym. Jakość wykonywanych czynności ratowniczych oraz efektywność szkoleń dzięki ciągłej kontroli zostaje znacznie zwiększona.

TECHNOLOGIA QCPR - POMOCNIK INSTRUKTORA

Przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet instruktor może śledzić jednocześnie 6 kursantów wykonujących reanimację. W przejrzystym panelu jest widoczne, który z kursantów potrzebuje wsparcia i dodatkowych instrukcji. Wyniki wyświetlane są w czasie rzeczywistym na tablecie, telefonie lub na monitorze. Aplikacja pokazuje szczegółowy wykaz głębokości i tempa ucisków, całkowitego zwolnienia ucisku klatki piersiowej, objętości oddechów, ilości ucisków i wentylacji.

REALISTYCZNA ANATOMIA

Manekiny posiadają anatomicznie prawidłowe połączenia w jamie ustnej i nosowej, które umożliwiają prowadzenie pełnej sekwencji resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykonywaniem oddechów ratowniczych. Manekiny pozwalają na uniesienia klatki piersiowej, zaciśnięcie nosa, odchylenie głowy, uniesienie podbródka i wyluksowanie żuchwy.

KONTROLA PRAWIDŁOWEGO RKO

To, czy uciśnięcia w trakcie RKO są wykonywane prawidłowo można zobaczyć, ale także usłyszeć. Wbudowany kliker sygnalizuje osiągnięcie prawidłowej głębokości uciśnięć.

SZYBKA I ŁATWA PIELĘGNACJA

Sprzątanie po szkoleniu jest łatwe dzięki łatwym do czyszczenia częściom zamiennym fantoma. Opatentowane rozwiązania i materiały firmy Laerdal zostały stworzone, aby zapewnić trwałość sprzętu szkoleniowego na długie lata.

Linki do bezpłatnej aplikacji:

Little Anne QCPR Learner App voor Android (Google Play)
Little Anne QCPR Learner App voor iOS (Apple Store)
Little Anne QCPR Instructor App (dostępny tylko w Apple Store dla urządzeń iOS, aplikacja dla instruktora)

 

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium