ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Gablota AED Quick do FRx/ HS1

Cena brutto: 725,70 zł 725.70
brutto

Gablota AED QUICK to naścienna kapsuła wykonana z poliwęglanu – przezroczysta i estetyczna, idealnie nadająca się do przestrzeni biurowych. Jej wytrzymałość i niewielki rozmiar sprawiają, że doskonale sprawdzi się również na zapleczach i w korytarzach. Wymiary dostosowane zostały tak aby umożliwić użycie z większością dostępnych w Polsce AED.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5-10 dni
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Gablota AED Quick do Philips HeartStart FRx/ HS1

AED QUICK to kapsuła przeznaczona do przestrzeni biurowych, jak również miejsc o podniesionym ryzyku powstania uszkodzeń mechanicznych, w których istotny jest estetyczny wygląd, ale również wytrzymałość. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na montaż nawet na wąskich słupach i występach, a równocześnie dobrane zostały tak, aby pomieścić wewnątrz większość modeli AED oferowanych w Polsce. Gablota ma nowoczesny wygląd, a jej pełna transparentność umożliwia podgląd umieszczonego w niej urządzenia z każdej strony.

WYMIARY

32 cm szerokości, 33 cm wysokości, 16 cm głębokości 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Podstawa z terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS).

Obudowa z poliwęglanu – ultra wytrzymała (materiał z jedną z najwyższych klas wytrzymałości mechanicznej), i w pełni transparentna, umożliwiająca podgląd całego wnętrza

Wygodna rączka służąca do otwierania gabloty.

BEZPIECZEŃSTWO

Możliwość zainstalowania dźwiękowego alarmu zasilanego bateriami lub dźwiękowo- świetlnego alarmu zasilana sieciowo.

KONTROLA

Możliwość zainstalowania zasilanego sieciowo modułu GPS umożliwiającego sprawdzenie położenia AED (GPS posiada wewnętrzną baterię podtrzymującą działanie urządzenia przez ok. 7 godzin).

MONITOROWANIE

Możliwość zainstalowania zasilanego sieciowo modułu monitorującego stan kapsuły (sygnalizuje otwarcie kapsuły), przesyłającego komunikaty w formie sms na podane numery telefonów + umożliwiającego podgląd on-line, poprzez przeglądarkę.

Możliwość rozbudowy zainstalowanego modułu monitorującego o czujniki sprawdzające warunki przechowywania oraz stan urządzenia (komunikaty dostępne poprzez wymienione powyżej kanały).

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY
Wymiary
32x33x16 cm
Waga
2,0 kg
Materiał pokrywy
Poliwęglan
Materiał podstawy
ABS
Sposób otwarcia
Ruchoma pokrywa(zawias)
Alarm świetlny
Możliwość doposażenia
Alarm dźwiękowy
Możliwość doposażenia
Sposób zabezpieczenia przed otwarciem
plomba
Okres gwarancji
12 miesięcy

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium