ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Gaśnica FSS 50N

Cena brutto: 229,00 zł 229.00
brutto

Fire Suppression Systems 50N to jeden z najnowocześniejszych systemów gaśniczych. FSS 50N jest małą i lekką gaśnicą, umożliwiającą walkę z wszelkimi rodzajami pożarów. Skumulowany 50-sekundowy ładunek został umieszczony w specjalnie skonstruowanej metalowej tubie z przedłużaną rękojeścią. Środek gaśniczy zawarty w gaśnicy nie zostawia osadu, nie koroduje i nie jest toksyczny.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Fire Suppression Systems 50N

Fire Suppression Systems to nowoczesne systemy gaśnicze w formie przenośnych inhibitorów aerozolowych. Gaśnica FSS 50 N jest niewielka, lekka i łatwa w użyciu. Ładunek gaśniczy jest przyjazny dla środowiska – nie jest toksyczny, nie pozostawia osadu ani nie koroduje. FSS służy do gaszenia zarzewia wielu rodzajów pożaru. Gaśnice są w formie podłużnych kompaktowych cylindrów ze środkiem gaśniczym w formie aerozolu.

SZYBKA I BEZPIECZNA W UŻYCIU

Dzięki zastosowanej izolacji termicznej wytwarzany środek gaśniczy po uruchomieniu urządzenia jest bezpieczny dla użytkownika. Użycie gaśnicy jest bardzo proste - gaśnica jest odpalana w ten sam sposób co flary, natychmiast uwalniając gaśniczy aerozol.

PODWÓJNA REAKCJA GAŚNICZA

Proces gaśniczy składa się z dwóch reakcji - fizycznej i chemicznej. Reakcja fizyczna polega na szybkim pochłanianiu dużych ilości tlenu, niezbędnego do podtrzymywania procesu palenia a reakcja chemiczna uwalnia gaszące cząstki potasu hamujące rozprzestrzenianie się płomieni.

GAŚNICA UNIWERSALNA

Proces gaśniczy składa się z dwóch reakcji - fizycznej i chemicznej. Reakcja fizyczna polega na szybkim pochłanianiu dużych ilości tlenu, niezbędnego do podtrzymywania procesu palenia a reakcja chemiczna uwalnia gaszące cząstki potasu hamujące rozprzestrzenianie się płomieni.

DANE TECHNICZNE

 

  • wymiary: 25 cm x 3 cm
  • waga: 300 g
  • czas emisji strumienia: ok 50 s.
  • gwarancja: 3 lata

 

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium