ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Kapsuła Rotaid Plus

Cena brutto: 984,00 zł 984.00
brutto

Kapsuły Rotaid to naścienne gabloty powszechnie używane do przechowywania AED w przestrzeni publicznej, biurach, fabrykach, urzędach. To proste i bardzo rozpoznawalne rozwiązanie o niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Łatwe w obsłudze, wyposażone w alarm i system monitorujący stan AED - idealnie sprawdzają się w każdych warunkach. System Rotaid jest kompatybilny ze wszystkimi defibrylatorami AED oferowanymi w Polsce.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Kapsuła Rotaid Plus

Rotaid Plus to kapsuła dedykowana do wewnętrznych przestrzeni produkcyjnych, biurowych i urzędowych – w korytarzach i na zapleczach, w miejscach czystych i suchych. Ma podstawę z wytrzymałego i lekkiego tworzywa ABS oraz pokrywę z poliwęglanu, który jest wyjątkowo odporny na mechaniczne uszkodzenia. Intuicyjny sposób otwierania – poprzez przekręcenie zgodnie z kierunkiem wskazanym przez 4 strzałki wytłoczone na pokrywie, bez uchwytów i zawiasów mogących ulec uszkodzeniu, jest dodatkowym atutem podnoszącym wytrzymałość i funkcjonalność tego rozwiązania. Kapsuła może zostać wyposażona w dźwiękowy alarm otwarcia, a do samego AED może zostać zainstalowany GPS, a także zdalny monitoring informujący o otwarciu pokrywy oraz o stanie umieszczonego w niej urządzenia.

WYMIARY

48 cm średnicy, 18 cm głębokości, waga 6,7 kg

WYTRZYMAŁOŚĆ

Tylna płyta nośna z terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS) o grubości 4 mm.

Okrągła obudowa z poliwęglanu o grubości 5 mm, niezwykle odporna, transparentna, z filtrem UV i logotypem AED.

BEZPIECZEŃSTWO

Możliwość zainstalowania dźwiękowego alarmu zasilanego bateriami lub dźwiękowo- świetlnego alarmu zasilanego sieciowo.

KONTROLA

Możliwość zainstalowania zasilanego sieciowo modułu GPS umożliwiającego sprawdzenie położenia AED (GPS posiada wewnętrzną baterię podtrzymującą działanie urządzenia przez ok. 7 godzin).

MONITOROWANIE

Możliwość zainstalowania zasilanego sieciowo modułu monitorującego stan kapsuły (sygnalizuje otwarcie kapsuły), przesyłającego komunikaty w formie sms na podane numery telefonów + umożliwiającego podgląd on-line, poprzez przeglądarkę.

Możliwość rozbudowy zainstalowanego modułu monitorującego o czujniki sprawdzające warunki przechowywania oraz stan urządzenia (komunikaty dostępne poprzez wymienione powyżej kanały).

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY
Wymiary
47 cm średnicy, 18 cm głębokości
Waga
1,7kg
Materiał pokrywy
Poliwęglan
Materiał podstawy
ABS
Sposób otwarcia
Obrót pokrywy
Alarm świetlny
Możliwość doposażenia
Alarm dźwiękowy
Możliwość doposażenia
Sposób zabezpieczenia przed otwarciem
Plomba
Okres gwarancji
2 lata

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium