ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Kapsuła Rotaid Plus

Cena brutto: 971,10 zł 971.10
brutto

Kapsuła Rotaid Plus to specjalistyczna i bardzo wytrzymała gablota naścienna służąca do przechowywania defibrylatorów AED. Jej charakterystyczny okrągły kształt i łatwo odkręcana pokrywa znane są już na całym świecie. Można ją spotkać w wielu miejscach publicznych np. na ścianach budynków, przestrzeniach produkcyjnych, stacjach metra, itp. Przezroczysta pokrywa kapsuły jest wykonana z poliwęglanu czyniąc ją niezwykle wytrzymałą. Dodatkowo może być wyposażona w zdalny monitoring informujący o otwarciu pokrywy oraz stanie urządzenia znajdującego się w kapsule. System Rotaid jest kompatybilny ze wszystkimi defibrylatorami AED oferowanymi w Polsce.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Kapsuła Rotaid Plus

Rotaid Plus to naścienna gablota przeznaczona do montażu wewnątrz przestrzeni produkcyjnych, biurowych i urzędowych. Może być instalowana w korytarzach i na zapleczach, w miejscach czystych i suchych. Jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Kapsuły Rotaid charakteryzują się prostym, intuicyjnym sposobem otwierania – poprzez przekręcenie zgodnie z kierunkiem wskazanym przez strzałki znajdujące się na pokrywie. Kapsuła może zostać wyposażona w dźwiękowy alarm otwarcia, a do samego AED może zostać zainstalowany GPS, a także zdalny monitoring informujący o otwarciu pokrywy oraz o stanie umieszczonego w niej urządzenia.

WYTRZYMAŁY OCHRANIACZ AED

Kapsuła wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, dających pewność odporności na wilgotność, wahania temperatury a nawet punktowe uderzenie. Dzięki wykorzystaniu tworzyw sztucznych gablota jest w 100% odporna na rdzę. Transparentna pokrywa pokryta filtrem UV pozwala monitorować stan urządzenia bez konieczności wyciągania go z kapsuły.

WYSTARCZY PRZEKRĘCIĆ

Każdy z nas wie jak odkręcić słoik, więc otworzenie kapsuły także nie będzie stanowiło problemu. Aby dostać się do defibrylatora umieszczonego w środku - wystarczy przekręcić pokrywę zgodnie ze strzałkami widniejącymi na niej. I to bez użycia siły!

BEZPIECZEŃSTWO

Kapsuła daje możliwość zainstalowania alarmu dźwiękowego informującego o jej otwarciu. Dodatkowa opcja modułu GPS pozwala na zlokalizowanie defibrylatora AED (w przypadku jego wyjęcia) oraz modułu monitorującego. Monitoring przesyła informacje w formie SMS dotyczące stanu kapsuły oraz umożliwia podgląd on-line. Istnieje także możliwość rozbudowy zainstalowanego modułu monitorującego o czujniki sprawdzające warunki przechowywania oraz stan urządzenia.

Dane techniczne:

  • Wymiary: 47 cm średnicy, 18 cm głębokości
  • Waga: 1,7 kg
  • Sposób otwarcia: obrót pokrywy
  • Sposób zabezpieczenia przed otwarciem: plomba
  • Tylna płyta nośna: terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS) o grubości 4 mm
  • Obudowa: poliwęglan o grubości 5 mm
  • Możliwość zainstalowania modułu GPSGwarancja: 2 lata

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY
Wymiary
47 cm średnicy, 18 cm głębokości
Waga
1,7kg
Materiał pokrywy
Poliwęglan
Materiał podstawy
ABS
Sposób otwarcia
Obrót pokrywy
Alarm świetlny
Możliwość doposażenia
Alarm dźwiękowy
Możliwość doposażenia
Sposób zabezpieczenia przed otwarciem
Plomba
Okres gwarancji
2 lata

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium