ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Laerdal CPRmeter 2

Cena brutto: 2 116,80 zł 2116.80
brutto

CPRmeter 2 Laerdal to profesjonalny czujnik, który w czasie rzeczywistym udziela informacji zwrotnej o jakości prowadzonego przez ratownika ucisku klatki piersiowej, zwiększając tym samym skuteczność akcji ratunkowej.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Laerdal CPRmeter 2

Urządzenie może służyć do ćwiczeń oraz w realnej akcji ratunkowej podczas udzielania pomocy osobie dorosłej oraz dziecku powyżej 8 roku życia (25kg wagi).


W skład zestawu wchodzą:

  • Urządzenie CPRMeter 2
  • etui
  • podkładki dla pacjenta
  • karta microSD
  • instrukcja obsługi

NA STRAŻY PRAWIDŁOWEGO RKO

CPRmeter 2 to poręczne urządzenie pomagające utrzymać wysoką jakość wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. CPRmeter 2 dostarcza informacje zwrotne na temat głębokości, częstotliwości i zwolnienia nacisku w trakcie RKO. Jest to niezastąpione urządzenie zarówno w treningu jak i podczas akcji ratunkowej. Może pozostać na klatce piersiowej poszkodowanego w momencie wykonywania defibrylacji.

DO NAUKI I PROFESJONALNEGO RATUNKU

CPRmeter może być użyty w przypadkach klinicznych lub do prowadzenia ćwiczeń z zakresu prawidłowego uciskania klatki piersiowej. Urządzenie posiada dwa wbudowane czujniki: akcelerometr (mierzy głębokość i częstość ruchów klatki piersiowej w trakcie każdego uciśnięcia i oblicza na ich podstawie przebytą odległość) i czujnik siły (mierzy siłę zastosowaną w trakcie resuscytacji). CPRmeter wykrywa również, czy między uciśnięciami następuje całkowite zwolnienie klatki piersiowej. Użyte z manekinem szkoleniowym, może pomóc ćwiczącemu w podwyższeniu i utrwaleniu umiejętności w zakresie resuscytacji, a instruktorowi ułatwić ocenę prowadzonego RKO.

DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby mogło być stosowany zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (w wieku powyżej 8 roku życia lub ważących ponad 25 kg).

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium