ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Laerdal CPRmeter 2

Cena brutto: 2 116,80 zł 2116.80
brutto

CPRmeter 2 Laerdal to profesjonalny czujnik, który w czasie rzeczywistym udziela informacji zwrotnej o jakości prowadzonego przez ratownika ucisku klatki piersiowej, zwiększając tym samym skuteczność akcji ratunkowej.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Laerdal CPRmeter 2

Urządzenie może służyć do ćwiczeń oraz w realnej akcji ratunkowej podczas udzielania pomocy osobie dorosłej oraz dziecku powyżej 8 roku życia (25kg wagi).


W skład zestawu wchodzą:

 • Urządzenie CPRMeter 2
 • etui
 • podkładki dla pacjenta
 • karta microSD
 • instrukcja obsługi

NA STRAŻY PRAWIDŁOWEGO RKO

CPRmeter 2 to poręczne urządzenie pomagające utrzymać wysoką jakość wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. CPRmeter 2 dostarcza informacje zwrotne na temat głębokości, częstotliwości i zwolnienia nacisku w trakcie RKO. Jest to niezastąpione urządzenie zarówno w treningu jak i podczas akcji ratunkowej. Może pozostać na klatce piersiowej poszkodowanego w momencie wykonywania defibrylacji.

DO NAUKI I PROFESJONALNEGO RATUNKU

CPRmeter może być użyty w przypadkach klinicznych lub do prowadzenia ćwiczeń z zakresu prawidłowego uciskania klatki piersiowej. Urządzenie posiada dwa wbudowane czujniki: akcelerometr (mierzy głębokość i częstość ruchów klatki piersiowej w trakcie każdego uciśnięcia i oblicza na ich podstawie przebytą odległość) i czujnik siły (mierzy siłę zastosowaną w trakcie resuscytacji). CPRmeter wykrywa również, czy między uciśnięciami następuje całkowite zwolnienie klatki piersiowej. Użyte z manekinem szkoleniowym, może pomóc ćwiczącemu w podwyższeniu i utrwaleniu umiejętności w zakresie resuscytacji, a instruktorowi ułatwić ocenę prowadzonego RKO.

DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby mogło być stosowany zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (w wieku powyżej 8 roku życia lub ważących ponad 25 kg).

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium