ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112
Latarka Peli 3315 ZO
  • promocja

Latarka Peli 3315 ZO

Cena brutto: 225,00 zł 254,30 zł 225.00
brutto

Poręczna latarka przeznaczona do pracy w trudnych warunkach. Przy swojej niepozornej wielkości dysponuje mocną skupioną wiązką światła 138 lumenów przy czasie pracy rzędu 19 godzin. Zasięg świecenia wynosi 146 metry. Latarka ma możliwość zamontowania na adapterze przy kasku/hełmie. Posiadająca certyfikat bezpieczeństwa ATEX kat. 1 (dopuszczający stosowanie w strefie 0), jest wodoszczelna. Pracuje na trzech paluszkach alkalicznych AA.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Latarka Peli 3315 ZO

Latarka Peli 3315 dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz dzięki możliwości mocowania na hełmie stanowi najlepszą pomoc dla strażaków i ratowników. Silne światło pozwala oświetlić 146 metrów i wystarcza nawet na 19 godzin pracy (3 x AA). Latarka jest wodoszczelna.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Latarka PELI jako jedno z niewielu urządzeń posiada pożądany przez służby certyfikat bezpieczeństwa ATEX kat. 1 (dopuszczający stosowanie w strefie 0). Pomimo swoich rozmiarów posiada duży zasięg świecenia - aż 146 metrów. Jest jedną z najbardziej zaawansowanych latarek na rynku z mocnym źródłem światła. Wodoodporna obudowa klasy IPX7 umożliwia zanurzanie latarki na głębokość 1 metra przez 30 minut, odporna na działanie chemikaliów i wysokiej temperatury jest idealnym dopełnieniem ratowniczego wyposażenia. Przystosowana do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.

PORĘCZNA

Latarka dzięki swojej małej wadze oraz niewielkiemu rozmiarowi zmieści się w każdej kieszeni. Dzięki możliwości umocowania na hełmie pozostawia wolne ręce ratownika. Mimo swoich niewielkich rozmiarów daje niezwykle jasny strumień świetlny (138 lumenów). Posiada proste i wygodne włączanie/wyłączanie przy użyciu przycisku (możliwe nawet w grubych rękawicach). Jest wyposażona również w pasek naręczny, zapobiegający upadkowi w przypadku wypuszczenia latarki z ręki.

KOMPATYBILNA

Przy użyciu odpowiednich uchwytów kompatybilna z większością hełmów strażackich.

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium