ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Life Vac LV01

Cena brutto: 399,00 zł 399.00
brutto

LifeVac to urządzenie ssące do udrażniania dróg oddechowych. urządzenie zostało opracowane w celu ratowania życia osoby dławiącej się nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez osoby nie będące specjalistami, spoza środowiska ochrony zdrowia. Oznacza to, że LiFeVac może być bezpiecznie stosowany przez każdego, kto zapozna się z instrukcją obsługi urządzenia, która zawiera się jedynie w 3 prostych krokach: Przyłóż - Przyciśnij - Pociągnij. LifeVac jest wyrobem jednokrotnego użycia i jest dostarczany w stanie niesterylnym.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt
faktura z terminem

Opis

LifeVac- Pierwsza pomoc w zadławieniach

Urządzenie Lifevac zostało opracowane w celu udrażniania dróg oddechowych u osoby zadławionej, gdy standardowy protokół pierwszej pomocy został zastosowany bez powodzenia. Czas trwania ssania jest minimalny (kilka sekund). LifeVac jest urządzeniem nieinwazyjnym. Nie ma żadnego elementu, który musimy wprowadzić do jamy ustnej i dróg oddechowych. Nie powoduje uszkodzeń dziąseł, zębów, podniebienia lub języka.

LifeVac działa poprzez wytworzenie siły ssącej w celu wyeliminowania niedrożności dróg oddechowych. LifeVac został zaprojektowany z opatentowanym zaworem, który zapobiega wprowadzeniu przeszkód w dół dróg oddechowych. Powoduje to jednokierunkowe zasysanie ciał obcych. W testach laboratoryjnych stwierdzono, że LifeVac generuje niemal 10 krotnie większe ciśnienie niż manewr Heimlicha oraz niemal 6 krotnie większe ciśnienie niż powstające podczas uciskania klatki piersiowej, przy czym nie stwarza zagrożenia złamania żeber lub innych uszkodzeń ciała i jest znacznie bardziej skuteczny w przypadku osób z całkowitą niedrożnością dróg oddechowych spowodowaną przez ciało obce. Skuteczność LifeVac potwierdzają nie tylko specjalistyczne badania ale przede wszystkim stale rosnąca liczba osób, którym LifeVac uratował życie na całym świecie. LifeVac jest wyrobem jednokrotnego użycia i jest dostarczany w stanie niesterylnym.
Produkt składa się z dwóch elementów: uchwytu i maski twarzowej. Łącznie są zapewnione trzy maski twarzowe: dwie średnie i jedna mała - jedna średnia maska twarzowa jest przeznaczona do zapoznania się z produktem. Wyrób składa się z dwóch elementów, uchwytu i maski twarzowej.

Właściwości:

 • Urządzenie przetestowane - LifeVac ratuje życie w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Francji i został sklasyfikowany jako Medical Deviced Class I, od 2016 r. posiada certyfikat zgodności CE zgodnie z dyrektywą EC 93/42/EWG Uni Europejskiej po zarejestrowaniu w 2015 r.
 • Zastosowanie u dzieci i dorosłych: zestaw zawiera 2 maski dla dorosłych oraz jedną małą dla dzieci (niezalecane jest stosowanie u dzieci poniżej 18 kg masy ciała).
 • Prosta obsługa - nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Urządzenie obsłuży dziecko. Służy również do samopomocy.
 • Sytuacje szczególne - LifeVac może być zastosowany u kobiet w ciąży, osób otyłych, osób starszych, osób z chorobami przewlekłymi i z dysfunkcją narządu ruchu, osób leżących, gdzie standardowa pierwsza pomoc w zadławieniach może być niemożliwa.
 • Szybkie działanie - jest szybki i łatwy w użyciu. Natychmiast usuwa przeszkodę z dróg oddechowych.
 • Bezpieczny - żaden element urządzenia nie jest wprowadzany do organizmu. Nie powoduje urazów.

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium