ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Maska do sztucznego oddychania Pocket Mask

Cena brutto: 23,76 zł 23.76
brutto

Pocket mask to wielorazowa maska do sztucznego oddychania zabezpieczająca ratownika w trakcie wykonywania wentylacji metodą usta-usta. Może być stosowana podczas akcji ratunkowej osoby dorosłej. Użycie maski przeciwdziała kontaktowi z płynami ustrojowymi poszkodowanego takimi jak krew i ślina, zapobiegając tym samym przypadkowemu zakażeniu. Przymocowana do maski gumka pomaga w utrzymaniu jej w miejscu. Maska sprzedawana jest w poręcznym etui zabezpieczającym.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Maska do sztucznego oddychania typu Pocket

Pocket mask jest wielorazowym zabezpieczeniem ratownika w sytuacji prowadzenia RKO - zabezpiecza usta przed kontaktem z materiałem potencjalnie zakaźnym. Maska znajduje się w etui oraz ma przymocowaną gumkę, utrzymującą ją we właściwej pozycji na twarzy poszkodowanego. Przeznaczona dla osób dorosłych.

NIEZAWODNY POMOCNIK RATOWNIKA

Maseczka do sztucznego oddychania typu Pocket Mask to elementarne wyposażenie stosowane w ratownictwie medycznym. Nowoczesna maseczka resuscytacyjna odznacza się doskonałymi parametrami użytkowymi, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i komfortowe użytkowanie bez ryzyka wystąpienia zakażenia krzyżowego. Maska CPR bardzo szczelnie przylega do twarzy, co czyni wentylację jeszcze efektywniejszą.

MAŁA I PORĘCZNA

Maska pocket jest znakomitym uzupełnieniem każdej apteczki. Dzięki swoim rozmiarom oraz przemyślanemu etui jest wygodna do transportowania i przechowywania. Etui chroni maskę przed nieznacznym upadkiem, uderzeniem i otarciem.

ŁATWA OBSŁUGA

Pocket mask nakładamy szczelnie na usta i nos poszkodowanego (węższa część maski powinna znaleźć się po stronie nosa poszkodowanego) i po odchyleniu głowy poszkodowanego do tyłu (aby udrożnić drogi oddechowe), wdmuchujemy powietrze przez otwór na środku maski, obserwując jednocześnie klatkę piersiową osoby, która przy prawidłowo wprowadzonym oddechu powinna się unieść.

NIEZAWODNA OCHRONA

Maska chroni przed bezpośrednim kontaktem z ustami, nosem ratowanego oraz śliną i krwią, zapobiegając przed zakażeniem bakteriami i wirusami. Jednokierunkowy zawór oraz filtr bakteryjny stanowią dodatkową, skuteczną ochronę ratownika, tak aby mógł nieść pomoc każdemu i w każdych warunkach. Został w niej zastosowany system jednokierunkowego przepływu powietrza. Oznacza to, że ratujący udzielając wdechu wdmuchuje powietrze ze swoich płuc do płuc poszkodowanego, ale gdy wraca ono z płuc osoby poszkodowanej, wyprowadzane jest innym, bocznym otworem. Nie ma więc obawy, że ratujący może ulec zarażeniu.


Maska zawiera:

  • filtr chroniący ratownika
  • zawór z możliwością podłączenia źródła tlenu
  • gumkę przytrzymującą maskę
  • sztywne etui


Wymiary:

14x11x4cm

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium