ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

PAD-PAK Elektrody i bateria do defibrylatora Samaritan Pad

Cena brutto: 669,60 zł 669.60
brutto

Samaritan PAD-PAK to moduł, w którym mieszczą się dwa zintegrowane ze sobą, wymienne elementy AED - bateria oraz elektrody. Połączenie tych dwóch elementów w jedną szczelną kasetę, pozwala na łatwiejszy serwis urządzenia po jego użyciu. PAD-PAK przeznaczony jest do ratowania osób dorosłych, posiada 4 letnią datę ważności.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

PAD PAK - Bateria z elektrodami dla dorosłych i dzieci powyżej 8 roku życia

Kaseta z baterią i elektrodami Pad-Pak dla osób dorosłych jest kompatybilna z defibrylatorami: HeartSine PAD 350 P, 360P oraz 500P. Dzięki zintegrowaniu tych dwóch elementów użytkownik kontroluje jedną - wspólną im datę ważności. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest wydłużenie terminu przydatności elektrod aż do 4 lat. Przez cały ten okres producent udziela na kasetę gwarancji.

ZINTEGROWANE

Bateria i elektrody dzięki umieszczeniu w jednej kasecie mają bezpośrednie połączenie z defibrylatorem - bez wtyczek i plączących się kabli. Kaseta zabezpiecza również elektrody przed wyschnięciem, co umożliwia wydłużenie okresu przydatności aż do 4 lat. W defibrylatorach, gdzie elektrody i bateria występują oddzielne trzeba kontrolować dwie różne daty ważności. W tym modelu AED wystarczy mieć na uwadze tylko jedną datę ważności wspólną dla baterii i elektrod.

PROSTE W UŻYCIU

Na kasecie znajdują się czytelne oznaczenia wskazujące właściwe umieszczenie elektrod na klatce piersiowej poszkodowanego, minimalizując w ten sposób możliwość popełnienia błędu.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY BATERII
Okres gwarancji producenta
48 miesięcy
Okres przydatności (od daty produkcji)
do 48 miesięcy
Gwarantowana ilość defibrylacji maksymalną energią
60
Rodzaj
bateria litowo- manganowa
Parametry techniczne
18 V 1,5 Ah
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
10 x 13,3 x 2,4 cm
Waga
200g

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium