Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112

PEDI-PAK Elektrody pediatryczne i bateria do defibrylatora Samaritan Pad

Cena brutto: 831,60 zł 831.60
brutto

Samaritan PEDI-PAK do defibrylatorów HeartSine PAD 350P, 360P oraz 500P to pediatryczna wersja innowacyjnej kasety ze zintegrowanymi elektrodami oraz baterią. Połączenie tych dwóch elementów w jedną szczelną kasetę, pozwala na łatwiejszy serwis urządzenia po jego użyciu. PEDI-PAK przeznaczony jest do ratowania dzieci (poniżej 8 roku życia i 25 kg), posiada bardzo długą - 4 letnią datę ważności.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: zapytaj o dostępność
ilość szt
faktura z terminem

Opis

PEDI PAK - bateria z elektrodami pediatrycznymi poniżej 8 roku życia

HeartSine Samaritan PEDI-PAK to jedna kaseta mieszcząca jednorazowe, hydrożelowe elektrody oraz baterię zasilającą defibrylator. Elektrody przeznaczone są do użytku u dzieci – do 8 roku życia lub poniżej 25 kilogramów masy ciała. Szczelna kaseta zabezpiecza elektrody przed wyschnięciem, co wydłuża okres przydatności aż do 4 lat.

INNOWACYJNE OPAKOWANIE

Bateria i elektrody dzięki umieszczeniu we wspólnej kasecie mają bezpośrednie połączenie z defibrylatorem. Szczelna kaseta zabezpiecza elektrody przed wyschnięciem, dzięki czemu okres ich przydatności wynosi aż do 4 lata. Dzięki zintegrowaniu obu elementów użytkownik musi pamiętać tylko jedną datę ważności.

PROSTE W UŻYCIU

Na elektrodach znajdują się czytelne oznaczenia wskazujące właściwe umieszczenie elektrod na klatce piersiowej poszkodowanego dziecka. Dzięki takiej obrazkowej instrukcji niedoświadczony ratownik uniknie błędu.

Dane techniczne

Dane techniczne

PARAMETRY BATERII
Okres gwarancji producenta
48 miesięcy
Okres przydatności (od daty produkcji)
do 48 miesięcy
Rodzaj
bateria litowo- manganowa
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.)
10 x 13,3 x 2,4 cm
Waga
200g

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium