ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Pakiet szkoleniowy OSP 1C: Zestaw manekinów + AED szkoleniowy+ Multitool Raptor

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

W związku z realizacją nowego zadania dla Jednostek OSP dotyczącego: “propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia” proponujemy gotowy zestaw szkoleniowy dla Twojej Jednostki OSP zawierający niezbędne narzędzia do przeprowadzenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przy pomocy tego zestawu prowadzenie zajęć i szkoleń będzie bardziej efektywne a kursanci wyjdą ze szkolenia nie tylko z niezbędną wiedzą jak ratować ludzkie życie, ale także z materiałami dydaktycznymi.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Pakiet szkoleniowy OSP 1C: Zestaw manekinów + AED szkoleniowy+Multitool Raptor

W skład zestawu wchodzą:

 • Fantomy Little Family QCPR1 zestaw
 • Defibrylator szkoleniowy AED- 1 sztuka
 • Multitool Leatherman Raptor Black- 1 sztuka
 • Serduszko antystresowe- 100 sztuk
 • Do wyboru jedna grupa produktów:

a. Breloczki ratunkowe zawierające parę rękawiczek ochronnych- 100 sztuk

lub 

b. Apteczka zgodna z normą: DIN 13167- 25 sztuk

 

 • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń prowadzonych przez ratowników z OSP:

a. Zakładki z ilustrowaną instrukcją udzielania pierwszej pomocy- 100 sztuk,

b. Podręczniki ilustrowane "Pierwsza Pomoc: RKO-AED"- 100 sztuk

 

POBIERZ GOTOWY WNIOSEK PDF

Opis produktów:

 • Fantomy Little Family to doskonałe narzędzie służące do treningu udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej dorosłych, dzieci i niemowląt. Manekiny są realistyczne anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO. Technologia QCPR umożliwia kontrolę jakości wykonywanych uciśnięć i wdechów, udostępniając podgląd wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji. Little Family QCPR to zestaw trzech wiernie odtworzonych manekinów umożliwiających realistyczny trening podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych, wzbogacony o technologię QCPR, pozwalającą kontrolować poprawność wykonywanego treningu na bezpłatnej aplikacji w urządzeniu mobilnym. Manekiny zawarte w zestawie zostały tak dobrane, aby ukazać różnice w budowie anatomicznej osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, a także umożliwić przedstawienie różnic w RKO osób w różnym wieku. Little Anne i Little Junior występują w wersji QCPR z bezpłatną aplikacją instruktora lub uczestnika. Fantomy składające się na zestaw Little Family mogą mieć jasną lub ciemną karnację.

a. Little Anne QCPR to fantom do trenowania resuscytacji krążeniowo- oddechowej dorosłych. Tzw. Mała Ania to najbardziej rozpoznawalny manekin służący do szkolenia z RKO i pierwszej pomocy.

b. Little Junior QCPR to lekki i wiernie odtworzony manekin do treningu resuscytacji krążeniowo - oddechowej dziecka. Fantom ten jest realistyczny anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO.

c. Baby Anne to znakomity manekin treningowy dzięki któremu można ćwiczyć nie tylko resuscytację krążeniowo- oddechową niemowląt, ale również techniki usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

 • Szkoleniowy defibrylator AED. Dzięki poleceniom głosowym zgodnym z poleceniami defibrylatorów AED i zaprogramowanym scenariuszom ratunkowym, defibrylator szkoleniowy symuluje pracę w prawdziwych sytuacjach z jakimi może spotkać się osoba udzielająca pomocy. 
 • Leatherman Raptor to doskonałe narzędzie dla wszystkich służb ratunkowych o 25-letniej gwarancji producenta. Świetnie wykonany multitool wyposażony w niezwykle przydatne rozwiązania umożliwiające oswobodzenie poszkodowanego i udzielenie mu niezbędnej pomocy. Wygodne i bardzo wytrzymałe nożyce o konstrukcji, która pozwala ciąć nawet grube tekstylia, dzięki czemu można sprawnie usunąć ubrania ze zranionego miejsca. Przecinak do pasów uformowany w charakterystyczny klin, co przeciwdziała ześlizgiwaniu się ostrza i zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na jednym z uchwytów nożyc znajduje się pik zbijaka do szyb. Przewidziano również niewielkie cęgi przy zgięciu nożyc, przeznaczone do cięcia obrączek. Dodatkowe przyrządy takie jak klucz do butli, linijka na jednym z ostrzy nożyc czy klips do podwieszenia przyrządu na pasku, uzupełniają bogaty repertuar rozwiązań. Jest to kompletne i bardzo dobrze zaprojektowane narzędzie, które z pewnością przyda się każdej z osób udzielających pomocy w sytuacjach nagłych.

Funkcje: 

1. Medyczne nożyczki ze stali nierdzewnej 420HC

2. Przecinak do pasów

3. Przecinak do pierścionków i obrączek

4. Linijka (5 cm)

5. Standardowy klucz do butli z tlenem

6. Zbijak do szyb

7. Kółko do przewleczenia link

 • Pakiet do wyboru:

a. Breloczki ratunkowe zawierające pare rękawiczek ochronnych. Brelok jest podstawowym narzędziem, by uczynić udzielanie pomocy dużo bezpieczniejszym. Brelok można przymocować do kluczyków, torby, paska, itp., aby zawsze był pod ręką. Wymiary: 5x5, kolor czarny.

lub

b. Apteczki zgodne z normą: DIN 13167. Zawartość medyczna umieszczona jest w opakowaniu z wodoodpornego materiału. Wyposażenie apteczki pozwala na skuteczne udzielenie pomocy przedmedycznej sobie i innym osobom. Apteczki są lekkie, kompaktowe oraz estetyczne wizualnie. Posiadają rzepy ułatwiające przymocowanie ich do ramy roweru.

 • Materiały szkoleniowe:

a. Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny. 

b. Podręczniki "Pierwsza Pomoc RKO-AED" są niezbędnym narzędziem w nauce pierwszej pomocy. Treści zawarte w podręczniku dotyczą prawidłowego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obsługi defibrylatora automatycznego AED.  

 • Serduszko antystresowe to antystresowy “gniotek”, który może być wykorzystywany jako narzędzie odstresowujące i wyładowujące napięcie oraz element rehabilitacyjny (pozwala ćwiczyć dłoń i nadgarstek). 

 

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJE

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium