ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Pakiet szkoleniowy OSP 1D: Zestaw 4 manekinów +Multitool Raptor

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

W związku z realizacją nowego zadania dla Jednostek OSP dotyczącego: “propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia” proponujemy gotowy zestaw szkoleniowy dla Twojej Jednostki OSP zawierający niezbędne narzędzia do przeprowadzenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przy pomocy tego zestawu prowadzenie zajęć i szkoleń będzie bardziej efektywne a kursanci wyjdą ze szkolenia nie tylko z niezbędną wiedzą jak ratować ludzkie życie, ale także z materiałami dydaktycznymi.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Pakiet szkoleniowy OSP 1D: Zestaw 4 manekinów + Multitool Raptor

W skład zestawu wchodzą:

 • Zestaw manekinów szkoleniowych Little Anne QCPR- 4 sztuki
 • Multitool Leatherman Raptor Black- 1 sztuka
 • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń prowadzonych przez ratowników z OSP:

a. Zakładki z ilustrowaną instrukcją udzielania pierwszej pomocy- 100 sztuk,

b. Podręczniki ilustrowane "Pierwsza Pomoc: RKO-AED"- 100 sztuk

 • Serduszko antystresowe- 75 sztuk

 

Opis produktów:

 • Zestaw 4 manekinów Little Anne w wygodnej torbie transportowej pozwoli na przeprowadzenie szkolenie za zakresu udzielania pierwszej pomocy w większej grupie kursantów. Fantom Little Anne QCPR to manekin służący do treningu udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Little Anne jest realistyczna anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO. Dodatkowo fantom wyposażony został w technologię QCPR kontrolującą jakość wykonywanych uciśnięć i wdechów, z możliwością podglądu wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji. Manekin składa się z elementów stałych, takich jak korpus, żebra, głowa, szczęka, oraz części zużywalnych: skóra korpusu i twarzy, drogi oddechowe. Mała Ania dostępna jest w zestawie 4 sztuk.
 • Leatherman Raptor to doskonałe narzędzie dla wszystkich służb ratunkowych o 25-letniej gwarancji producenta. Świetnie wykonany multitool wyposażony w niezwykle przydatne rozwiązania umożliwiające oswobodzenie poszkodowanego i udzielenie mu niezbędnej pomocy. Wygodne i bardzo wytrzymałe nożyce o konstrukcji, która pozwala ciąć nawet grube tekstylia, dzięki czemu można sprawnie usunąć ubrania ze zranionego miejsca. Przecinak do pasów uformowany w charakterystyczny klin, co przeciwdziała ześlizgiwaniu się ostrza i zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na jednym z uchwytów nożyc znajduje się pik zbijaka do szyb. Przewidziano również niewielkie cęgi przy zgięciu nożyc, przeznaczone do cięcia obrączek. Dodatkowe przyrządy takie jak klucz do butli, linijka na jednym z ostrzy nożyc czy klips do podwieszenia przyrządu na pasku, uzupełniają bogaty repertuar rozwiązań. Jest to kompletne i bardzo dobrze zaprojektowane narzędzie, które z pewnością przyda się każdej z osób udzielających pomocy w sytuacjach nagłych.

  Funkcje: 

  1. Medyczne nożyczki ze stali nierdzewnej 420HC

  2. Przecinak do pasów

  3. Przecinak do pierścionków i obrączek

  4. Linijka (5 cm)

  5. Standardowy klucz do butli z tlenem

  6. Zbijak do szyb

  7. Kółko do przewleczenia link

 • Materiały szkoleniowe:

a. Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny. 

b. Podręczniki "Pierwsza Pomoc RKO-AED" są niezbędnym narzędziem w nauce pierwszej pomocy. Treści zawarte w podręczniku dotyczą prawidłowego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obsługi defibrylatora automatycznego AED.

 • Serduszko antystresowe to antystresowy “gniotek”, który może być wykorzystywany jako narzędzie odstresowujące i wyładowujące napięcie oraz element rehabilitacyjny (pozwala ćwiczyć dłoń i nadgarstek). 

 

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJE

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium