ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Pakiet szkoleniowy OSP 1E: Manekin +Apteczki+Multitool Raptor

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

W związku z realizacją nowego zadania dla Jednostek OSP dotyczącego: “propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia” proponujemy gotowy zestaw terapeutyczno-szkoleniowy dla Twojej Jednostki OSP. Przy pomocy tego zestawu prowadzenie zajęć i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy będzie bardziej efektywne a kursanci wyjdą ze szkolenia nie tylko z niezbędną wiedzą jak ratować ludzkie życie, ale także z materiałami dydaktycznymi.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Pakiet szkoleniowy OSP 1E: Manekin +Apteczki+Multitool Raptor

W skład zestawu wchodzą:

 • Apteczki zgodne z normą: DIN 13167- 100 sztuk
 • Fantom Laerdal Little Anne QCPR- 1 sztuka
 • Panel Skillguide do Little Anne QCPR- 1 sztuka
 • Multitool Leatherman Raptor Black- 1 sztuka
 • Breloczki ratunkowe zawierające parę rękawiczek ochronnych- 100 sztuk
 • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń prowadzonych przez ratowników z OSP:

a. Zakładki z ilustrowaną instrukcją udzielania pierwszej pomocy- 100 sztuk,

b. Podręczniki ilustrowane "Pierwsza Pomoc: RKO-AED"- 100 sztuk

 • Serduszko antystresowe- 50 sztuk 

 

POBIERZ GOTOWY WNIOSEK PDF

Opis produktów:

 • 100 apteczek zgodnych z normą: DIN 13167 Zawartość medyczna umieszczona jest w opakowaniu z wodoodpornego materiału. Wyposażenie apteczki pozwala na skuteczne udzielenie pomocy przedmedycznej sobie i innym osobom. Apteczki są lekkie, kompaktowe oraz estetyczne wizualnie. Posiadają rzepy ułatwiające przymocowanie ich do ramy roweru. 

     Skład apteczki:

 • 1 szt. Przylepiec 5m x 2,5cm
 • 1 kpl. Zestaw plastrów (14 szt.)
 • 1 szt. Opatrunek indywidualny M
 • 1 szt. Opatrunek indywidualny G
 • 1 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm
 • 1 szt. Koc ratunkowy 160 x 210cm
 • 1 szt. Nożyczki 14,5cm
 • 4 szt. Rękawice winylowe
 • 2 szt. Chusteczka nasączona
 • Fantom Little Anne QCPR to manekin służący do treningu udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Little Anne jest realistyczna anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO. Dodatkowo fantom wyposażony został w technologię QCPR kontrolującą jakość wykonywanych uciśnięć i wdechów, z możliwością podglądu wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji. Manekin składa się z elementów stałych, takich jak korpus, żebra, głowa, szczęka, oraz części zużywalnych: skóra korpusu i twarzy, drogi oddechowe. Razem z fantomem sprzedawana jest torba, która po całkowitym rozpięciu może służyć jako mata do ćwiczeń.
 • Panel Skillguide do manekinów Little Anne QCPR Laerdal to mały, przenośny monitor, na który trafiają dane dotyczące parametrów działań podejmowanych podczas treningu RKO. Urządzenie korzysta z technologii QCPR zainstalowanej w manekinie, aby wyświetlać informacje o tempie i głębokości ucisków, a także o relaksacji klatki piersiowej oraz o poprawności wykonywanych wdechów ratowniczych. Informacje te podawane są w czasie rzeczywistym ukazując te parametry w danym momencie, a po zakończeniu szkolenia również w formie podsumowania. Trening podczas którego uzyskuje się informację zwrotną w czasie rzeczywistym jest wysoce efektywny, ponieważ zmniejsza ilość błędów i pozwala korygować je na bieżąco, dzięki czemu unikamy niebezpieczeństwa utrwalania ich podczas treningu.
 • Leatherman Raptor to doskonałe narzędzie dla wszystkich służb ratunkowych o 25-letniej gwarancji producenta. Świetnie wykonany multitool wyposażony w niezwykle przydatne rozwiązania umożliwiające oswobodzenie poszkodowanego i udzielenie mu niezbędnej pomocy. Wygodne i bardzo wytrzymałe nożyce o konstrukcji, która pozwala ciąć nawet grube tekstylia, dzięki czemu można sprawnie usunąć ubrania ze zranionego miejsca. Przecinak do pasów uformowany w charakterystyczny klin, co przeciwdziała ześlizgiwaniu się ostrza i zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na jednym z uchwytów nożyc znajduje się pik zbijaka do szyb. Przewidziano również niewielkie cęgi przy zgięciu nożyc, przeznaczone do cięcia obrączek. Dodatkowe przyrządy takie jak klucz do butli, linijka na jednym z ostrzy nożyc czy klips do podwieszenia przyrządu na pasku, uzupełniają bogaty repertuar rozwiązań. Jest to kompletne i bardzo dobrze zaprojektowane narzędzie, które z pewnością przyda się każdej z osób udzielających pomocy w sytuacjach nagłych.

Funkcje: 

1. Medyczne nożyczki ze stali nierdzewnej 420HC

2. Przecinak do pasów

3. Przecinak do pierścionków i obrączek

4. Linijka (5 cm)

5. Standardowy klucz do butli z tlenem

6. Zbijak do szyb

7. Kółko do przewleczenia link

 • 100 breloczków ratunkowych zawierających parę rękawiczek ochronnych. Brelok jest podstawowym narzędziem, by uczynić udzielanie pomocy dużo bezpieczniejszym. Brelok można przymocować do kluczyków, torby, paska, itp., aby zawsze był pod ręką. Wymiary: 5x5, kolor czarny.
 • Serduszko antystresowe to antystresowy “gniotek”, który może być wykorzystywany jako narzędzie odstresowujące i wyładowujące napięcie oraz element rehabilitacyjny (pozwala ćwiczyć dłoń i nadgarstek). 
 • Materiały szkoleniowe:

a. Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny.

b. Podręczniki "Pierwsza Pomoc RKO-AED" jest niezbędnym narzędziem w nauce pierwszej pomocy. Treści zawarte w podręczniku dotyczą prawidłowego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obsługi defibrylatora automatycznego AED.

 

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJE

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium