ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Pakiet szkoleniowy OSP 1F: Manekin + CPR Meter 2 + AED szkoleniowy

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

W związku z realizacją nowego zadania dla Jednostek OSP dotyczącego: “propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia” proponujemy gotowy zestaw terapeutyczno-szkoleniowy dla Twojej Jednostki OSP zawierający niezbędne narzędzia do przeprowadzenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przy pomocy tego zestawu prowadzenie zajęć i szkoleń będzie bardziej efektywne a kursanci wyjdą ze szkolenia nie tylko z niezbędną wiedzą jak ratować ludzkie życie, ale także z materiałami dydaktycznymi. Dodatkowo czujnik CPRmeter 2 może służyć zarówno do ćwiczeń jak i do realnej akcji ratunkowej.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Pakiet szkoleniowy OSP 1F: Manekin + CPR Meter 2

W skład zestawu wchodzą:

 • Fantom Laerdal Little Anne QCPR- 1 sztuka
 • Laerdal CPRmeter 2- 1 sztuka
 • Defibrylator szkoleniowy AED- 1 sztuka
 • Staza CAT- 2 sztuki
 • Multitool Laetherman Raptor Black- 2 sztuki
 • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń prowadzonych przez ratowników z OSP:

  a. Zakładki z ilustrowaną instrukcją udzielania pierwszej pomocy- 100 sztuk,

  b. Podręczniki ilustrowane "Pierwsza Pomoc: RKO-AED"- 100 sztuk

 • Serduszko antystresowe- 40 sztuk 

   

   

POBIERZ GOTOWY WNIOSEK PDF

Opis produktów:

 • Fantom Little Anne QCPR to manekin służący do treningu udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Little Anne jest realistyczna anatomicznie, co zapewnia skuteczne szkolenie RKO. Dodatkowo fantom wyposażony został w technologię QCPR kontrolującą jakość wykonywanych uciśnięć i wdechów, z możliwością podglądu wyników w smartphonie lub innym mobilnym urządzeniu dzięki bezpłatnej aplikacji. Manekin składa się z elementów stałych, takich jak korpus, żebra, głowa, szczęka, oraz części zużywalnych: skóra korpusu i twarzy, drogi oddechowe. Razem z fantomem sprzedawana jest torba, która po całkowitym rozpięciu może służyć jako mata do ćwiczeń.
 • CPRmeter 2 to czujnik, który w czasie rzeczywistym udziela informacji zwrotnej o jakości prowadzonego ucisku klatki piersiowej. Podnosi jakość RKO zwiększając szanse na przeżycie osoby poszkodowanej. Niezbędnik każdego ratownika. Działa niezależnie i pasuje do każdego AED. Może służyć do ćwiczeń oraz w realnej akcji ratunkowej. CPRmeter 2 to urządzenie wspierające osobę udzielającą pomocy poprzez informowanie w czasie rzeczywistym o parametrach prowadzonego ucisku klatki piersiowej. Pozwala to na błyskawiczne wprowadzenie korekt przez ratującego aby osiągnąć najlepsze parametry ucisku. Poprzez czytelne grafiki i wartości liczbowe wyświetlane na ekranie, podawane jest tempo, głębokość wykonywanego ucisku oraz informacja o relaksacji klatki piersiowej i przerwach w udzielaniu pomocy, a równocześnie urządzenie wskazuje jakie są prawidłowe wartości dla tych działań. Wysokiej jakości uciski klatki piersiowej to większa skuteczność defibrylacji i realne zwiększenie szans na przeżycie poszkodowanego. Urządzenia można używać zarówno w realnych akcjach ratunkowych, jak również przy trenowaniu RKO. Jest niewielkie i lekkie, ale wytrzymałe. Ma wysoką klasę odporności na warunki atmosferyczne i kurz (IP 55, praca w temperaturze od 0 do 50 stopni Celsjusza), wytrzymuje upadki z wysokości 1 metra. Ma ergonomiczny design, duży wyświetlacz, złącze Bluetooth. Do zasilania wykorzystywane są dwie baterie paluszki typu AAA.
 • Szkoleniowy defibrylator AED. Dzięki poleceniom głosowym zgodnym z poleceniami defibrylatorów AED i zaprogramowanym scenariuszom ratunkowym, defibrylator szkoleniowy symuluje pracę w prawdziwych sytuacjach z jakimi może spotkać się osoba udzielająca pomocy. 
 • Leatherman Raptor to doskonałe narzędzie dla wszystkich służb ratunkowych o 25-letniej gwarancji producenta. Świetnie wykonany multitool wyposażony w niezwykle przydatne rozwiązania umożliwiające oswobodzenie poszkodowanego i udzielenie mu niezbędnej pomocy. Wygodne i bardzo wytrzymałe nożyce o konstrukcji, która pozwala ciąć nawet grube tekstylia, dzięki czemu można sprawnie usunąć ubrania ze zranionego miejsca. Przecinak do pasów uformowany w charakterystyczny klin, co przeciwdziała ześlizgiwaniu się ostrza i zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na jednym z uchwytów nożyc znajduje się pik zbijaka do szyb. Przewidziano również niewielkie cęgi przy zgięciu nożyc, przeznaczone do cięcia obrączek. Dodatkowe przyrządy takie jak klucz do butli, linijka na jednym z ostrzy nożyc czy klips do podwieszenia przyrządu na pasku, uzupełniają bogaty repertuar rozwiązań. Jest to kompletne i bardzo dobrze zaprojektowane narzędzie, które z pewnością przyda się każdej z osób udzielających pomocy w sytuacjach nagłych.
 • Staza CAT to profesjonalna opaska zaciskowa stosowana przez służby militarne, oddziały ratownictwa medycznego, straż pożarną. Służy do tamowania masywnego krwotoku z poważnie zranionej kończyny lub kikuta kończyny, jeśli doszło do amputacji. Po użyciu stazy należy natychmiast poinformować o tym służby ratunkowe.
 • Materiały szkoleniowe:

a. Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny.

b. Podręczniki "Pierwsza Pomoc RKO-AED" są niezbędnym narzędziem w nauce pierwszej pomocy. Treści zawarte w podręczniku dotyczą prawidłowego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obsługi defibrylatora automatycznego AED.

 

POBIERZ PEŁNĄ SPECYFIKACJE

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium