ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Pakiet szkoleniowy OSP 2A: AED Zoll Plus + multitool

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

W związku z realizacją nowego zadania dla Jednostek OSP dotyczącego: “propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia” proponujemy gotowy zestaw terapeutyczno-szkoleniowy dla Twojej Jednostki OSP. Przy pomocy tego zestawu prowadzenie zajęć i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy będzie bardziej efektywne a kursanci wyjdą ze szkolenie nie tylko z niezbędną wiedzą jak ratować ludzkie życie, ale także materiałami dydaktycznymi.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę
Nie wiesz jakie AED wybrać? Przeczytaj nasz poradnik

Opis

Pakiet szkoleniowo-terapeutyczny OSP 2A: AED Zoll Plus + multitool

W skład zestawu wchodzą:

  • Defibrylator Zoll PLUS z elektrodami Stat Padz II- 1 sztuka
  • Multitool Leatherman Raptor Black-  1 sztuka
  • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń prowadzonych przez ratowników z OSP:

a. Zakładki z ilustrowaną instrukcją udzielania pierwszej pomocy- 100 sztuk,

b. Podręczniki ilustrowane "Pierwsza Pomoc: RKO-AED"- 100 sztuk

 

Opis produktów:

  • Defibrylator ZOLL® AED Plus™ jest prostym w obsłudze defibrylatorem półautomatycznym zaprojektowanym z myślą o osobach udzielających pierwszej pomocy w przypadku zatrzymania akcji serca w miejscach publicznych. Urządzenie posiada funkcję doradcy RKO (realCPRhelp) mierzącą tempo oraz głębokości ucisków klatki piersiowej przez co wspiera ratownika w czasie całej akcji ratowniczej. Wbudowany metronom wskazuje prawidłową częstość uciśnięć klatki piersiowej, a unikalna, jednoczęściowa elektroda samoprzylepna kontroluje głębokość ucisków. Defibrylator jest odporny na działanie wody i kurzu (IP55), wstrząsy, wytrzymały na upadki - dzięki czemu z powodzeniem może być używany w trudnych warunkach. Posiada klasę odporności: IPX5. Defibrylator automatycznie rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod - dla dorosłych lub dla dzieci. W przypadku defibrylacji dzieci energia wyładowania jest automatycznie redukowana. Długi czas pracy z baterii: 300 defibrylacji, 1,5 godzin monitorowania i defibrylacji, 13 godzin monitorowania, 5 lat w trybie gotowości do użycia. Jego niewielki rozmiar i waga powodują, że jest bardzo poręczny.
    Zestaw zawiera: defibrylator z pokrowcem, elektrody Stat-Padz II, komplet baterii.
  • Leatherman Raptor to doskonałe narzędzie dla wszystkich służb ratunkowych o 25-letniej gwarancji producenta. Świetnie wykonany multitool wyposażony w niezwykle przydatne rozwiązania umożliwiające oswobodzenie poszkodowanego i udzielenie mu niezbędnej pomocy. Wygodne i bardzo wytrzymałe nożyce o konstrukcji, która pozwala ciąć nawet grube tekstylia, dzięki czemu można sprawnie usunąć ubrania ze zranionego miejsca. Przecinak do pasów uformowany w charakterystyczny klin, co przeciwdziała ześlizgiwaniu się ostrza i zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na jednym z uchwytów nożyc znajduje się pik zbijaka do szyb. Przewidziano również niewielkie cęgi przy zgięciu nożyc, przeznaczone do cięcia obrączek. Dodatkowe przyrządy takie jak klucz do butli, linijka na jednym z ostrzy nożyc czy klips do podwieszenia przyrządu na pasku, uzupełniają bogaty repertuar rozwiązań. Jest to kompletne i bardzo dobrze zaprojektowane narzędzie, które z pewnością przyda się każdej z osób udzielających pomocy w sytuacjach nagłych.

Funkcje: 

1. Medyczne nożyczki ze stali nierdzewnej 420HC

2. Przecinak do pasów

3. Przecinak do pierścionków i obrączek

4. Linijka (5 cm)

5. Standardowy klucz do butli z tlenem

6. Zbijak do szyb

7. Kółko do przewleczenia link

  • Materiały szkoleniowe:

a. Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny.

b. Podręczniki "Pierwsza Pomoc RKO-AED" jest niezbędnym narzędziem w nauce pierwszej pomocy. Treści zawarte w podręczniku dotyczą prawidłowego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz obsługi defibrylatora automatycznego AED.

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium