ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Panel Laerdal SkillGuide do manekina Little Anne QCPR

Cena brutto: 258,30 zł 258.30
brutto

SkillGuide Laerdal to panel kontrolny będący opcjonalnym dodatkiem do manekinów z serii QCPR, pozwalający na uzyskiwanie informacji zwrotnej o jakości prowadzonego RKO. To małe, przenośne i lekkie urządzenie jest kompatybilne z Little Anne QCPR, Little Junior QCPR, Resusci Anne z QCPR, Resusci Baby z QCPR oraz Little Baby QCPR stanowi obiektywne podsumowanie jakości RKO w trakcie sesji szkoleniowej. 

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Panel Skillguide do manekinów Laerdal Little Anne QCPR (170-30050)

TECHNOLOGIA QCPR

Urządzenie korzysta z technologii QCPR zainstalowanej w manekinie Laerdal, aby wyświetlać informacje o poprawności wykonywanego RKO. Informacje te podawane są w czasie rzeczywistym ukazując te parametry w danym momencie, a po zakończeniu szkolenia również w formie podsumowania. Dostęp do informacji zwrotnej podczas szkolenia zmniejsza ilość błędów i pozwala korygować je na bieżąco.
SkillGuide w czasie rzeczywistym informuje nas o:

 • tempie uciśnięć klatki piersiowej,
 • głębokości uciśnięć klatki piersiowej,
 • właściwej relaksacji klatki piersiowej,
 • poprawności wdechów ratowniczych,
 • poprawności ułożenia rąk (dla Resusci Baby QCPR i Resusci Anne QCPR).

POMOCNIK INSTRUKTORA

Dzięki zastosowaniu panelu Skillguide mamy dostęp do pełnej informacji zwrotnej o jakości prowadzonej resuscytacji krążeniowo- oddechowej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dodatkowi kursanci mogą natychmiast skorygować wykonywane czynności. Panel pracuje w 3 różnych trybach:

 • Feedback w czasie rzeczywistym,
 • Bez feedbacku,
 • Podsumowanie

MAŁY I PROSTY W UŻYCIU

Przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet instruktor może śledzić jednocześnie 6 kursantów wykonujących reanimację. W przejrzystym panelu jest widoczne, który z kursantów potrzebuje wsparcia i dodatkowych instrukcji. Wyniki wyświetlane są w czasie rzeczywistym na tablecie, telefonie lub na monitorze. Aplikacja pokazuje szczegółowy wykaz głębokości i tempa ucisków, całkowitego zwolnienia ucisku klatki piersiowej, objętości oddechów, ilości ucisków i wentylacji.

KOMPATYBILNY Z FANTOMAMI LAERDAL

Jest kompatybilny z manekinami Laerdal z technologią QCPR: Resusci Anne QCPR, Resusci Baby QCPR, Little Anne QCPR.


dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium