ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Staza taktyczna SAM XT

Cena brutto: 205,00 zł 205.00
brutto

STAZA XT to opaska zaciskowa służąca powstrzymaniu masywnego krwawienia z kończyny. Staza została zaprojektowana tak aby skutecznie zatrzymać krwawienie przy niedużym nakładzie siły do jej zaciśnięcia. Pozwala w szybki sposób zatamować masywny krwotok powstały na skutek amputacji, zmiażdżenia lub innego urazu przerywającego naczynia krwionośne. Do wyboru staza czarna lub pomarańczowa. W uwagach do zamówienia prosimy o wpisanie wybranego koloru.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt
faktura z terminem

Opis

Staza taktyczna SAM XT

Wykonana z wytrzymałych materiałów opaska zaciskowa SAM XT służy do udzielania pomocy w masywnych krwotokach. Została zaprojektowana w ten sposób, aby można jej było użyć przy zastosowaniu minimalnym wysiłku. Odporna na działanie czynników atmosferycznych, jest niezawodnym materiałem podczas akcji ratunkowej.

SZYBKA POMOC W MASYWNYCH KRWOTOKACH

Staza SAM XT posiada specjalną konstrukcję pozwalającą na sprawne założenie opaski, również samodzielne przez osobę poszkodowaną. W najnowszej generacji stazy zastosowano system poprawiający skuteczność jej zaciskania przy użyciu minimalnego nakładu siły. System haka i pętli jest w pełni odporny na czynniki atmosferyczne zapewniając bezpieczeństwo stosowania w trudnych warunkach pogodowych. Szerokość opaski wynosząca niemal 4 cm pozwala na uzyskanie powierzchni adekwatnej do silnego ucisku, który zablokuje krwawienie z kończyny.

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki wykorzystaniu w klamrze technologii auto-blokady (SAM XT’s TRUFORCE™) staza blokuje się jedynie w momencie użycia do jej zaciśnięcia odpowiedniej siły.

LEKKA I WYTRZYMAŁA

Staza SAM XT pomimo swojej niewielkiej wagi i małych rozmiarów jest praktycznie niezniszczalna. Została wykonana z wytrzymałych materiałów mających spełnić swoje zadanie nawet w warunkach wojennych. Jej konstrukcja jest regulowana - można jej użyć dla każdego poszkodowanego.

WIDOCZNA

Staza dedykowana warunkom pola walki została dopasowana także do warunków cywilnych. Wersja cywilna w kolorze Hi-Viz Orange ułatwia szybkie odnalezienie stazy, nawet w warunkach słabego oświetlenia.

WAŻNE!

Natychmiast po założeniu stazy powinniśmy powiadomić służby ratunkowe informując o jej założeniu. Nie usuwamy ani nie rozluźniamy założonej opaski!.

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium