ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Staza taktyczna SAM XT

Cena brutto: 198,00 zł 198.00
brutto

STAZA XT to opaska zaciskowa służąca powstrzymaniu masywnego krwawienia z kończyny. Staza została zaprojektowana tak aby skutecznie zatrzymać krwawienie przy niedużym nakładzie siły do jej zaciśnięcia. Pozwala w szybki sposób zatamować masywny krwotok powstały na skutek amputacji, zmiażdżenia lub innego urazu przerywającego naczynia krwionośne. Do wyboru staza czarna lub pomarańczowa. W uwagach do zamówienia prosimy o wpisanie wybranego koloru.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt
negocjuj cenę

Opis

Staza taktyczna SAM XT

Wykonana z wytrzymałych materiałów opaska zaciskowa SAM XT służy do udzielania pomocy w masywnych krwotokach. Została zaprojektowana w ten sposób, aby można jej było użyć przy zastosowaniu minimalnym wysiłku. Odporna na działanie czynników atmosferycznych, jest niezawodnym materiałem podczas akcji ratunkowej.

SZYBKA POMOC W MASYWNYCH KRWOTOKACH

Staza SAM XT posiada specjalną konstrukcję pozwalającą na sprawne założenie opaski, również samodzielne przez osobę poszkodowaną. W najnowszej generacji stazy zastosowano system poprawiający skuteczność jej zaciskania przy użyciu minimalnego nakładu siły. System haka i pętli jest w pełni odporny na czynniki atmosferyczne zapewniając bezpieczeństwo stosowania w trudnych warunkach pogodowych. Szerokość opaski wynosząca niemal 4 cm pozwala na uzyskanie powierzchni adekwatnej do silnego ucisku, który zablokuje krwawienie z kończyny.

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki wykorzystaniu w klamrze technologii auto-blokady (SAM XT’s TRUFORCE™) staza blokuje się jedynie w momencie użycia do jej zaciśnięcia odpowiedniej siły.

LEKKA I WYTRZYMAŁA

Staza SAM XT pomimo swojej niewielkiej wagi i małych rozmiarów jest praktycznie niezniszczalna. Została wykonana z wytrzymałych materiałów mających spełnić swoje zadanie nawet w warunkach wojennych. Jej konstrukcja jest regulowana - można jej użyć dla każdego poszkodowanego.

WIDOCZNA

Staza dedykowana warunkom pola walki została dopasowana także do warunków cywilnych. Wersja cywilna w kolorze Hi-Viz Orange ułatwia szybkie odnalezienie stazy, nawet w warunkach słabego oświetlenia.

WAŻNE!

Natychmiast po założeniu stazy powinniśmy powiadomić służby ratunkowe informując o jej założeniu. Nie usuwamy ani nie rozluźniamy założonej opaski!.

Gotowe realizacje

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium