Darmowa dostawa od 500 zł

Darmowa usługa przypomnień

Dostępne finansowanie

Zadzwoń +48 660 860 112
Tablica_RP.jpg
 • promocja

TRAUMA KIT Modułowy Punkt Pierwszej Pomocy (RP) Tablica WALL 2 + instrukcja

Cena brutto: 318,00 zł 329,00 zł 318.00
brutto

TraumaKit Apteczka Modułowa – Punkt Pierwszej Pomocy (R.P.) + instrukcja to zestaw składający się z dwóch modułów apteczki oraz instrukcji udzielania pierwszej pomocy. Jest to jeden z podstawowych zestawów wśród naszych stacjonarnych apteczek modułowych. Przemyślana modułowa konstrukcja ma za zadanie zapewnić maksimum komfortu w stresujących warunkach każdej akcji ratunkowej. Obrazkowe instrukcje umieszczone w każdym module ułatwią udzielanie pomocy osobom, które nie mają w tym doświadczenia.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt
faktura z terminem

Opis

TraumaKit Apteczka Modułowa – Punkt Pierwszej Pomocy (R.P.) + instrukcja

 

IDEALNY ZESTAW DO BIURA

Ten Punkt Pierwszej Pomocy sprawdzi się m.in. w biurach, szkołach czy miejscach użyteczności publicznej, ponieważ zawiera moduły umożliwiające udzielenie podstawowej pomocy. Duża, wyraźnie oznaczona tablica umieszczona w widocznym miejscu pozwoli osobie ratującej szybko wybrać potrzebny moduł i rozpocząć udzielanie pomocy.

W skład zestawu Apteczka Modułowa – Punkt Pierwszej Pomocy (R.P.) + instrukcja wchodzą:

 1. Moduł (R) Zranienia,
 2. Moduł (P) Plastry,
 3. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy,
 4. Ścianka z dibondu z czterema uchwytami na moduły z plexi

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE

TraumaKit Apteczka Modułowa – Punkt Pierwszej Pomocy (R.P.) + instrukcja zawiera dwa szczegółowo przemyślane i opracowane moduły apteczki. Każdy z nich może być używany oddzielnie, w zależności od zaistniałej sytuacji.

MODUŁ: (R) – Zranienia

Moduł Zranienia to jeden z najbardziej podstawowych zestawów w tej apteczce. Zawiera opatrunki umożliwiające zabezpieczenie różnorodnych ran, skaleczeń, zadrapań, otarć oraz drobnych oparzeń. Zróżnicowany asortyment umożliwia zabezpieczenie wielu stanów zagrożenia życia. Bez Modułu Zranienia udzielenie pomocy byłoby bardzo trudne, gdyż nawet przy najbardziej skomplikowanych akcjach ratunkowych, podstawowe wyposażenie jest niezbędne.

W skład Modułu Zranienia wchodzą:

 • Rękawiczki jednorazowe nitrylowe „L” – 2 pary,
 • Maska ochronna 3-warstwowa 1 szt.,
 • Opaska elastyczna 12 cm x 5 cm – 2 szt.,
 • Kompres gazowy 7,5 cm x 7,5 cm 2 szt.,
 • Gaza opatrunkowa 17-nitkowa 1/2 m² 1 szt.,
 • Gaza opatrunkowa 17-nitkowa 1 m² 1 szt.,
 • Bawełniana chusta trójkątna – 1 szt.,
 • Bandaż piankowy Soft Foam 6 cm x 40 cm – 1 szt.,
 • Przylepiec foliowy transparentny 2,5 cm x 5 m – 1 szt.,
 • Plaster z opatrunkiem 1,9 cm x 7,6 cm – 5 szt.,
 • Siatka opatrunkowa nr 4 – 30 cm,
 • Siatka opatrunkowa nr 8 – 30 cm,
 • Strip 3M 3 mm x 75 mm – 5 szt.,
 • Opatrunek hydrożelowy 6 cm x 12 cm – 1 szt.,
 • Nożyczki metalowe małe – 1 szt.,
 • Gazik do dezynfekcji – 5 szt.,
 • Tampon do nosa Stop Hemo – 2 szt.

MODUŁ: (P) Plastry

Dozownik marki Cederroth z wkładem 85 plastrów Salvequick stanowi kompletne i łatwe w obsłudze narzędzie niezastąpione w przypadku zranień i skaleczeń. Nowoczesny design sprawia, że dozownik pasuje do większości pomieszczeń, a jego łatwa instalacja powoduje, że plastry mogą być zawsze pod ręką. Wymiana wkładu z plastrami wymaga użycia klucza dołączonego do zestawu.

W skład zestawu wchodzą:

 • dyspenser Cederroth,
 • 27 plastrów plastikowych 72 mm x 19 mm,
 • 18 plastrów plastikowych 72 mm x 25 mm,
 • 24 plastry tekstylne 72 mm x 19 mm,
 • 16 plastrów tekstylnych 72 mm x 25 mm.

WKŁADY UZUPEŁNIAJĄCE

W przypadku wykorzystania poszczególnych modułów apteczki istnieje możliwość ich uzupełnienia. Każdy z modułów ratunkowych apteczki jest dostępny do kupienia osobno. Istnieje również możliwość dokupienia modułu spoza zestawu i dostosowanie Punktu Pierwszej Pomocy do swoich potrzeb.

STACJONARNY PUNKT PIERWSZEJ POMOCY

Punkt Pierwszej Pomocy składający się z dwóch podstawowych modułów – Modułu Zranienia oraz Modułu Plastry doskonale sprawdzi się w biurach, szkołach, czy też miejscach użyteczności publicznej. Punkt Pierwszej Pomocy umieszczony jest na dużej, wyraźnie oznaczonej tablicy. Ulokowanie jej w widocznym miejscu pozwoli osobie udzielającej pomocy szybko dotrzeć do apteczki, wybrać niezbędny moduł i rozpocząć akcję ratunkową.dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


 1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
 2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
 3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

 1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
 2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
 3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium