ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Walizka z płukankami Cederroth Eye Wash, 5x500 ml

Cena brutto: 662,81 zł 662.81
brutto

Specjalistyczna apteczka Eye Wash Station firmy Cederroth w formie szafki z płukanką do oczu została opracowana, by ułatwić szybkie udzielanie pomocy w przypadku dostania się do oka substancji trującej. Ma miejsce na 2 butelki, które otwierają się automatycznie, gdy są wyjmowane z uchwytów. Użycie płukanki do oczu Cederroth neutralizuje wartość pH w oku szybciej niż w przypadku zwykłego roztworu soli kuchennej i zwiększa szansę uratowania oka.

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni robocze
ilość szt.
faktura z terminem

Opis

Stacja do płukania oczu Cederroth Eye Wash Station

Apteczka Eye Wash Station została stworzona w celu szybkiego udzielenia pomocy w sytuacji urazu oka (dostania się do niego substancji trującej). Płyn buforowy zawarty w płukance do oczu Cederroth zwiększa szansę na uratowanie oczu poprzez zneutralizowanie wartości pH oka, tzn. wywiera neutralizujący wpływ na bryzgające krople zasad lub kwasów, co daje szybszy rezultat niż przy użyciu roztworu soli kuchennej. Wywiera generalnie silniejszy wpływ na zasady niż kwasy. Apteczka dzięki przygotowanemu pojemnikowi ma miejsce na dodatkowe wyposażenie np.: opatrunek do tamowania krwi, okulary ochronne lub rękawice - można samemu dopasować jej wyposażenie. Dzięki przezroczystej klapce widać, kiedy płukanka do oczu wymaga uzupełnienia.Apteczka jest także wyposażona w moduł z automatem na plastry Salvequick. Puste wkłady po plastrach odczepia się w prosty sposób za pomocą specjalnego klucza i łatwo uzupełnia nowymi. Butelki zostały tak ukształtowane, by można było za ich pomocą płukać oko stałym strumieniem przez ok. 1,5 minuty. Trwałość: 4,5 roku.

Zawartość:

- 2 butelki roztworu buforującego do oczu Cederroth, po 500 ml - Płukanka do oczu Cederroth ma udowodnioną lepszą skuteczność neutralizacji kwasów i zasad niż w przypadku roztworu soli kuchennej. Użycie roztworu buforującego do oczu Cederroth gwarantuje większe szanse uniknięcia uszkodzeń wzroku, niż ma to miejsce w przypadku zastosowania roztworu soli kuchennej. Roztwór buforujący nie tylko umożliwia rozcieńczenie niebezpiecznej substancji i przemycie oka, ale również neutralizuje kwasy i zasady (efekt neutralizacji jest z założenia lepszy w przypadku zasad niż kwasów).
automat na plastry Salvequick zawierający 40 plastrów tekstylnych i 45 plastrów plastikowych
- 1 instrukcja przemywania oczu
- 1 klucz

Wymiary apteczki: (S x W x G): 29 cm x 56 cm x 12 cm

"

"

dostawa

Czas dostawy


Nasz standardowy czas dostawy zamówionych towarów wynosi od 3 do 21 dni roboczych. Jest to niezbędny czas, w trakcie którego przygotowujemy Twoje zamówienie do dostawy. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.


Formy dostawy


Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:


  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Odbiór w paczkomacie InPost(wybrane produkty)
  3. Odbiór osobisty w siedzibie firmy: ul. Emaliowa 28/bud e, 02-295 Warszawa

Koszty dostawy


Koszty dostawy są ustalane w zależności od ilości zamówionych produktów. Informację dotyczące kosztów dostawy są podane w koszyku zakupowym na etapie zamawiania.


Metody płatności


Klient może wybrać następujące metody płatności:

  1. przelew bankowy na rachunek bankowy Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Usługodawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Usługodawcy).
  3. płatność elektroniczna (w tym kartą płatniczą) za pośrednictwem operatora płatności PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80 280, KRS: 0000227278. - w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Usługodawcę potwierdzenia zamówienia.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium