ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator Philips FRx FIRST AID & SAFETY POINT

Cena brutto: 6 760,20 zł 6760.20
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość zestaw
negocjuj cenę

Opis

FIRST AID & SAFETY POINT (Defibrylator FRx + Punkt Pierwszej Pomocy)

W skład zestawu wchodzą:

  1. Defibrylator Philips HeartStart FRx w torbie transportowej,

  2. Gablota Plexi Standard,

  3. Apteczka Cederroth Wound Care Dispenser,

  4. LifeVac,

  5. Tabliczka informacyjna do AED,

  6. Płukanka do oczu Cederroth.


Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday FIRST AID & SAFETY POINT:

- specjalistyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla grupy 12 osób- 2h

- dedykowana dla Punktu Pierwszej Pomocy tablica techniczna dibond PPP

- 50 sztuk zakładek z ilustrowaną instrukcją pierwszej pomocy

- nowoczesna apteczka Cedderoth w pokrowcu First Aid Kit Medium!

 

Philips FRx to defibrylator przeznaczony do przestrzeni publicznej lub jako wsparcie dla służb ratowniczych. Jego największymi atutami są prostota obsługi i niezawodność. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. FRx to bardzo lekka (1,6 kg!), a przy tym niezwykle wytrzymała konstrukcja. Ma certyfikowaną odporność na upadki z wysokości 1,22 m, bardzo wysoką klasę ochrony przed pyłem i wodą (IP 55) oraz dopuszczenie do pracy w temperaturze do -20 stopni, co czyni go najbardziej wytrzymałym urządzeniem w tej klasie urządzeń. Jednak to intuicyjność obsługi i klarowność komunikatów sprawia, że jest tak często wybierany. Długa gwarancja na defibrylator i wszystkie jego komponenty potwierdza, że jest to sprzęt pewny i niezawodny.

Gablota Plex Standard to elegancka, klasyczna przezroczysta naścienna kapsuła ochraniająca AED wykonana z plexi. Specjalna plomba zabezpiecza gablotę przed nieuprawnionym otwarciem. 28,5 cm szerokości, 27,5 cm wysokości, 14,5 cm głębokości.

Apteczka Wound Care Dispenser to zestaw podstawowych opatrunków do niewielkich zranień. Apteczka jest rodzajem dyspensera, z którego z łatwością pobrać można myjki do ran lub plastry w różnych rozmiarach. Jednym z akcesoriów opatrunkowych jest elastyczny Soft Foam Bandage Blue - bezklejowy, samoprzylepny bandaż, nie odklejający się samoistnie nawet po zmoczeniu.  W skład apteczki wchodzą następujące elementy: 3 opakowania. plastrów tekstylnych i plastikowych Salvequick , 1 op. (40 szt.) myjek do ran Salvequick, 1 (4,5 m) Soft Foam Bandage, 1 klucz do wkładów uzupełniających. Rozmiar apteczki: 20 cm x 31 cm x 15,5 cm

LifeVac to urządzenie ssące do udrażniania dróg oddechowych. urządzenie zostało opracowane w celu ratowania życia osoby dławiącej się nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez osoby nie będące specjalistami, spoza środowiska ochrony zdrowia. Oznacza to, że LiFeVac może być bezpiecznie stosowany przez każdego, kto zapozna się z instrukcją obsługi urządzenia, która zawiera się jedynie w 3 prostych krokach:  Przyłóż - Przyciśnij - Pociągnij. LifeVac jest wyrobem jednokrotnego użycia i jest dostarczany w stanie niesterylnym.

Tablica informacyjna ukazuje instrukcję postępowanie w Nagłym Zatrzymaniu Krążenia. przy użyciu defibrylatora AED. Kolorowe grafiki ukazujące AED i jego poszczególne komponenty odpowiadają wyglądowi defibrylatora Philips Heartstart FRx i jego akcesoriów oraz systemów komunikujących czynności, które należy podjąć. Wykonana z politereftalanu etylenu (PET) o grubości 0,7 cm. Zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości. Wymiary tablicy: 210x325 mm

Płukanka do oczu Cedderoth została stworzona w celu szybkiego udzielenia pomocy w sytuacji urazu oka (dostania się do niego substancji trującej). Płyn buforowy zawarty w płukance do oczu Cederroth zwiększa szansę na uratowanie oczu poprzez zneutralizowanie wartości pH oka, tzn. wywiera neutralizujący wpływ na bryzgające krople zasad lub kwasów, co daje szybszy rezultat niż przy użyciu roztworu soli kuchennej. 

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday FIRST AID & SAFETY POINT:

Specjalistyczne dwugodzinne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeznaczone dla grupy maksymalnie 12 osób. 

Tablica techniczna Dibond umożliwiająca montaż i organizację Punktu Pierwszej Pomocy w dowolnym miejscu.

Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny (50 sztuk).

Nowoczesna apteczka Apteczka First Aid Kit Medium to zestaw pierwszej pomocy w przenośnym gumowym, odpornym na zabrudzenia pokrowcu. Apteczka zawiera szereg przyborów oraz opatrunków umożliwiających udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym z zatrzymaniem krążenia, ze zranieniami, zwichnięciami, krwotokami oraz lekkimi oparzeniami. Produkty umieszczono w transparentnych przegródkach dla łatwiejszego odnalezienia pożądanych akcesoriów. Na każdym z nich widnieje jasna instrukcja użycia. 

 Regulamin promocji BLACK FRIDAY AEDMAX24.PL

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium