ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator Philips FRx PUBLIC & CITY

Cena brutto: 6 999,24 zł 6999.24
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

Defibrylator FRx + kapsuła Rotaid Solid Plus Heat z alarmem

W skład zestawu wchodzą:

  1. Defibrylator FRx w torbie transportowej

  2. Kapsuła Rotaid Solid Plus Heat z alarmem

  3. Tablica informacyjna do AED


Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy aż o 4 darmowe pozycje:

- specjalistyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla grupy 12 osób- 2h

- usługę montażu defibrylatora w wybranym miejscu

- 50 sztuk zakładek z ilustrowaną instrukcją pierwszej pomocy

- usługę wymiany elektrod po ich użyciu podczas akcji ratunkowej.

Philips FRx to defibrylator przeznaczony do przestrzeni publicznej lub jako wsparcie dla służb ratowniczych. Jego największymi atutami są prostota obsługi i niezawodność. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. FRx to bardzo lekka (1,6 kg!), a przy tym niezwykle wytrzymała konstrukcja. Ma certyfikowaną odporność na upadki z wysokości 1,22 m, bardzo wysoką klasę ochrony przed pyłem i wodą (IP 55) oraz dopuszczenie do pracy w temperaturze do -20 stopni, co czyni go najbardziej wytrzymałym urządzeniem w tej klasie urządzeń. Jednak to intuicyjność obsługi i klarowność komunikatów sprawia, że jest tak często wybierany. Długa gwarancja na defibrylator i wszystkie jego komponenty potwierdza, że jest to sprzęt pewny i niezawodny.

Rotaid Solid Plus Heat z alarmemo kapsuła dedykowana do montażu na zewnątrz budynków. Jest specjalnie uszczelniona (IP 54), posiada matę grzejącą, wyposażoną w diody LED oraz termostat. Gdy temperatura spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza, mata włącza się i podtrzymuje dodatnią temperaturę w kapsule. Diody oświetlają wnętrze kapsuły tak aby była dobrze widoczna w pochmurny dzień i w nocy. Pokrywa z poliwęglanu jest odporna na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Ma klasę wytrzymałości mechanicznej (tzw. ochrona przed wandalizmem) na najwyższym poziomie – IK10. Intuicyjny sposób otwierania – poprzez przekręcenie zgodnie z kierunkiem wskazanym przez strzałki wytłoczone na pokrywie, bez uchwytów i zawiasów mogących ulec uszkodzeniu. Wymiary: 48 cm średnicy, 18 cm głębokości, waga 6,7 kg.

Prostokątna tablica informacyjna z półkolistym wcięciem w dolnej części - przeznaczona do umieszczania bezpośrednio nad okrągłymi gablotami ROTAID na zewnątrz budynków. Wykonana z dibondu (dwóch cienkich płyt aluminiowych połączonych rdzeniem polietylenowym), który jest odporny na warunki atmosferyczne . Opisana kolorowymi grafikami międzynarodowego symbolu AED (zielony) oraz kroków postępowania (czerwony), jak również podająca informacje tekstowe o zawartości gabloty, trybie użycia, sposobie otwarcia. Zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości z filtrami UV przeciwdziałającymi blaknięciu nadruku. Wymiary tablicy: 475x396 mm

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday PUBLIC & CITY:

Specjalistyczne dwugodzinne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeznaczone dla grupy maksymalnie 12 osób.

Usługa wewnętrznego montażu urządzenia w wybranym miejscu.

Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny (50 sztuk).

Jednokrotna usługa wymiany elektrod po ich użyciu w akcji ratunkowej. Jeżeli elektrody dołączone do zakupionego defibrylatora zostaną użyte, wysyłamy nowy, bezpłatny komplet elektrod(w ciągu dwóch lat od daty zakupu).

 

 

 

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium