ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator Philips FRx RESCUE & FIRE DEP.

Cena brutto: 5 000,00 zł 5000.00
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

RESCUE & FIRE DEP. (Defibrylator FRx w walizce PELI)

W skład zestawu wchodzą:

  1. Defibrylator Philips HeartStart FRx

  2. Walizka PELI

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy aż 4 darmowe pozycje:

- zestaw szkoleniowy do defibrylatora FRx

- klucz pediatryczny do defibrylatora FRx

- 50 sztuk zakładek z ilustrowaną instrukcją pierwszej pomocy

- 10 sztuk apteczek osobistych!

 

Philips FRx to defibrylator przeznaczony do przestrzeni publicznej lub jako wsparcie dla służb ratowniczych. Jego największymi atutami są prostota obsługi i niezawodność. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. FRx to bardzo lekka (1,6 kg!), a przy tym niezwykle wytrzymała konstrukcja. Ma certyfikowaną odporność na upadki z wysokości 1,22 m, bardzo wysoką klasę ochrony przed pyłem i wodą (IP 55) oraz dopuszczenie do pracy w temperaturze do -20 stopni, co czyni go najbardziej wytrzymałym urządzeniem w tej klasie urządzeń. Jednak to intuicyjność obsługi i klarowność komunikatów sprawia, że jest tak często wybierany. Długa gwarancja na defibrylator i wszystkie jego komponenty potwierdza, że jest to sprzęt pewny i niezawodny.

Umieszczenie go w przystosowanej walizce PELI 1200 zapewni urządzeniu bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Walizka stanowi niezwykle wytrzymałe i w pełni wodoodporne zabezpieczenie dla defibrylatora - jest odporna na zgniecenia i uderzenia. Ratownik nie musi obawiać się o bezpieczeństwo sprzętu w żadnych warunkach. Można również zainstalować specjalny panel montażowy. Posiada dożywotnią gwarancję producenta na jakość wykonania.

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday RESCUE & FIRE DEP.:

Zestaw treningowy do defibrylatora Philips HeartStart FRx umożliwia prowadzenie szkoleń na terapeutycznej wersji defibrylatora. Defibrylator przełącza się w tryb szkoleniowy natychmiast po podłączeniu elektrod treningowych, dzięki czemu nie trzeba posiadać osobnego urządzenia do prowadzenia szkoleń. Dołączona do zestawy specjalna mata umożliwia w realistyczny sposób przeprowadzić scenariusz szkoleniowy. Każde opakowanie elektrod szkoleniowych zawiera parę wielorazowych, samoprzylepnych elektrod ze zintegrowanym kablem i złączem.

Klucz pediatryczny Philips HeartStart FRx do zastosowania z elektrodami SMART II i defibrylatorem Phililps HeartStart FRx pozwala w prosty sposób zmienić tryb działania defibrylatora dostosowany do potrzeb małych pacjentów. Przełączenie w tryb pediatryczny następuje automatycznie - po wprowadzeniu, klucz zmienia protokół defibrylacji i komunikaty instruujące ratownika, dostosowując je do poszkodowanych poniżej 8 roku życia (poniżej 25 kg). Niezastąpiony dodatek do wyposażenia defibrylatora znajdującego się w hotelu, szkole, urzędzie, przedszkolu, na lotnisku itp.

Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny (50 sztuk).

Apteczka osobista to podręczny zbiór kilku rzeczy bardzo przydatnych w sytuacji wymagającej użycia AED. W niewielkiej torebce zebrane zostały nożyczki ratownicze, golarka medyczna, rękawiczki nitrylowe, maseczka do sztucznego oddychania oraz gaza.

 

 

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium