ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator Philips FRx WORKS & FACTORY

Cena brutto: 5 411,34 zł 5411.34
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość szt.
negocjuj cenę

Opis

WORKS & FACTORY (Defibrylator FRx + szafka metalowa)

W skład zestawu wchodzą:

  1. Defibrylator Philips HeartStart FRx w torbie transportowej,

  2. Szafka metalowa,

  3. Tabliczka informacyjna do AED.


Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy aż 4 darmowe pozycje:

- specjalistyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla grupy 12 osób- 2h

- 50 sztuk zakładek z ilustrowaną instrukcją pierwszej pomocy

- usługę wymiany elektrod po ich użyciu podczas akcji ratunkowej.

- dyspenser Cedderoth!

Philips FRx to defibrylator przeznaczony do przestrzeni publicznej lub jako wsparcie dla służb ratowniczych. Jego największymi atutami są prostota obsługi i niezawodność. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. FRx to bardzo lekka (1,6 kg!), a przy tym niezwykle wytrzymała konstrukcja. Ma certyfikowaną odporność na upadki z wysokości 1,22 m, bardzo wysoką klasę ochrony przed pyłem i wodą (IP 55) oraz dopuszczenie do pracy w temperaturze do -20 stopni, co czyni go najbardziej wytrzymałym urządzeniem w tej klasie urządzeń. Jednak to intuicyjność obsługi i klarowność komunikatów sprawia, że jest tak często wybierany. Długa gwarancja na defibrylator i wszystkie jego komponenty potwierdza, że jest to sprzęt pewny i niezawodny.

Szafka metalowa na AED to biała, naścienna skrzynka do przechowywania defibrylatora AED. Wykonana z metalowej blachy, ze szklanym okienkiem od frontu i wbudowanym alarmem otwarcia – sprawdzi się w każdej przestrzeni. Wymiary: 33 cm szerokości, 33,5 cm wysokości, 15,5 cm głębokości.

Prostokątna tablica informacyjna przeznaczona do umieszczania nad gablotami i szafkami do przechowywania AED. Wykonana z politereftalanu etylenu (PET) o grubości 0,7 cm. Opisana kolorowymi grafikami międzynarodowego symbolu AED (zielony) oraz kroków postępowania (czerwony), jak również podająca informacje tekstowe o zawartości gabloty i trybie użycia. Zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości. Wymiary tablicy: 290x175 mm. cm

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday WORKS & FACTORY:

Specjalistyczne dwugodzinne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeznaczone dla grupy maksymalnie 12 osób.

Ilustrowane zakładki wykonane z papieru kredowego umożliwią szybką powtórkę wiadomości nabytych na szkoleniu z pierwszej pomocy. Najważniejsze informacje zebrane są na obu stronach zakładki w sposób estetyczny i czytelny (50 sztuk).

Jednokrotna usługa wymiany elektrod po ich użyciu w akcji ratunkowej. Jeżeli elektrody dołączone do zakupionego defibrylatora zostaną użyte, wysyłamy nowy, bezpłatny komplet elektrod(w ciągu dwóch lat od daty zakupu).

Apteczka Wound Care Dispenser to zestaw podstawowych opatrunków do niewielkich zranień. Apteczka jest rodzajem dyspensera, z którego z łatwością pobrać można myjki do ran lub plastry w różnych rozmiarach. Jednym z akcesoriów opatrunkowych jest elastyczny Soft Foam Bandage Blue - bezklejowy, samoprzylepny bandaż, nie odklejający się samoistnie nawet po zmoczeniu.
W skład apteczki wchodzą następujące elementy: 3 opakowania. plastrów tekstylnych i plastikowych Salvequick , 1 op. (40 szt.) myjek do ran Salvequick, 1 (4,5 m) Soft Foam Bandage, 1 klucz do wkładów uzupełniających. Rozmiar apteczki: 20 cm x 31 cm x 15,5 cm

 

 

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium