ŻYCIE  SERCE  ENERGIA
Zadzwoń +48 660 860 112

Zestaw defibrylator Philips HS1 HOTEL & OFFICE

Cena brutto: 4 970,70 zł 4970.70
brutto

Z okazji Black Friday wyczyściliśmy magazyny i przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety: ratownicze i szkoleniowe, które odpowiadają najbardziej wyszukanym potrzebom instruktorskim i managerskim. Przy pomocy tych zestawów zwiększysz bezpieczeństwo swojego biura, zakładu pracy, szkoły oraz przeprowadzisz niezapomniane zajęcia i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy ZA DARMO o niezwykle atrakcyjny pakiet dodatkowych produktów i usług!

  Porównaj z innymi  
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
ilość zestaw
negocjuj cenę

Opis

Defibrylator HS1 + gablota plexi

W skład zestawu wchodzą:

  1. Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie transportowej,

  2. Gablota Plexi Slim

  3. Tabliczka informacyjna do AED


Tylko teraz wybrany zestaw powiększamy aż o 3 darmowe pozycje:

- specjalistyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla grupy 12 osób- 2h

- usługę montażu defibrylatora w wybranym miejscu

- usługę wymiany elektrod po ich użyciu podczas akcji ratunkowej.

Defibrylator Philips HeartStart HS1 w torbie Slim służy do przeciwdziałania skutkom nagłego zatrzymania krążenia. Jest mały, lekki, prosty w obsłudze i niezawodny, a jego parametry spełniają wszystkie współczesne wymagania. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję poleceń głosowych, które krok po kroku prowadzą osobę udzielającą pomocy przez wszystkie czynności ratujące życie, dzięki czemu udzielanie pomocy jest mniej stresujące.
Defibrylator HS1 posiada trzy tryby użytkowania - nie ma potrzeby zakupu trzech różnych urządzeń:
Tryb terapeutyczny - dedykowany udzielaniu pomocy osobom dorosłym.
Tryb szkoleniowy - umożliwiający przeprowadzanie szkolenia, dzięki czemu nie trzeba kupować osobnych trenażerów. Wystarczy zestaw treningowy podłączony do terapeutycznej wersji Philips HS1, żeby zmienić aparat w wersję szkoleniową.
Możliwość defibrylacji u dzieci poniżej 8 lat (25 kg) tym samym urządzeniem po zainstalowaniu specjalnych elektrod SMART Pads do defibrylacji niemowląt i dzieci AED. Defibrylator automatycznie przełącza się w tryb pediatryczny charakteryzujący się niższą energią oraz instruktażem RKO dostosowanym do małych pacjentów. Urządzenie posiada 8-letnią gwarancję.

Gablota Plexi Slim to elegancka, klasyczna, przezroczysta naścienna kapsuła ochraniająca AED wykonana z plexi. Specjalna plomba zabezpiecza gablotę przed nieuprawnionym otwarciem. parametry: 27,5 cm szerokości, 26 cm wysokości, 11 cm głębokości, waga 1,4 kg.

Prostokątna tablica informacyjna przeznaczona do umieszczania nad gablotami i szafkami do przechowywania AED. Wykonana z politereftalanu etylenu (PET) o grubości 0,7 cm. Opisana kolorowymi grafikami międzynarodowego symbolu AED (zielony) oraz kroków postępowania (czerwony), jak również podająca informacje tekstowe o zawartości gabloty i trybie użycia. Zastosowano nadruk cyfrowy o wysokiej jakości. Wymiary tablicy: 290x175 mm. cm

 

Dodatkowe, darmowe pozycje Black Friday HOTEL & OFFICE:

Specjalistyczne dwugodzinne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeznaczone dla grupy maksymalnie 12 osób.

Usługa wewnętrznego montażu urządzenia w wybranym miejscu.

Jednokrotna usługa wymiany elektrod po ich użyciu w akcji ratunkowej. Jeżeli elektrody dołączone do zakupionego defibrylatora zostaną użyte, wysyłamy nowy, bezpłatny komplet elektrod(w ciągu dwóch lat od daty zakupu).

 

REGULAMIN PROMOCJI BLACKFRIDAY AEDMAX24.PL

Gotowe realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium